- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grali dla Fundacji „Krzyk”

4 grudnia w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie już po raz ósmy odbył się charytatywny koncert na rzecz Fundacji „Krzyk” z Biłgoraja, zorganizowany przez Szkolne Koło „Caritas” oraz Samorząd Uczniowski.

- Reklama -

Koncert odbył się przy dekoracji mikołajkowej i przy choince, przed którą składano prezenty. Każdą klasę reprezentował Mikołaj wraz z pomocnikami. Biletem wstępu na koncert były artykuły spożywcze o długim terminie ważności. Wszystko to zostało przekazane dla podopiecznych Fundacji „Krzyk” z Biłgoraja. W tym roku koncert odbył się pod patronatem akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”.

W roli prowadzących wystąpili uczniowie klasy VII. W podziękowaniu za hojne prezenty uczniowie przygotowali występy artystyczne. Wspaniali byli pierwszoklasiści pod kierunkiem Małgorzaty Skiby. W utworach wokalnych zaprezentowały się dwie uczennice kl. VIII  zaś dzieci z Filii w Lipowcu wykonały kowbojski układ taneczny.

- Reklama -

Na zakończenie dyrektor szkoły Danuta Mazur serdecznie podziękowała wszystkim przybyłym. A byli wśród nich: wójt Gminy Tereszpol Jacek Pawluk, sekretarz Urzędu Gminy  Tereszpol Maria Skóra, przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Szponar, pracownice Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tereszpolu-Zaorendzie, emerytowana sekretarz Gminy Aniela Kurzyńska, pracownice Biblioteki Publicznej Gminy Tereszpol, przedstawicielki chóru „Oaza”, panie z Koła Gospodyń Wiejskich, przedstawiciele Klubu Sportowego „Orzeł” Tereszpol  oraz reprezentacja Szkoły Filialnej w Lipowcu z Mariolą Wójcik. – Dziękuję za przekazane dary. Wszystkie zliczymy, a następnie przekażemy dla potrzebujących podopiecznych Fundacji „Krzyk” – mówiła Danuta Mazur.

Głównym celem Fundacji „Krzyk” jest udzielenie materialnej pomocy dzieciom i młodzieży z rodzin wielodzietnych i ubogich.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.