- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grali całym sercem i zebrali 61 tys. zł

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 30 stycznia zagrała już po raz 30. W tym roku celem Orkiestry jest zakup sprzętu dla okulistyki dziecięcej. Mimo wielu przeszkód do puszek udało się zebrać ponad 61 tys. zł.

- Reklama -

Biłgorajski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, mieszczący się w Biłgorajskim Centrum Kultury, do godz. 20.45 (30 stycznia) zebrał kwotę 61 487,23 zł. Nie jest to suma ostateczna. Trwają jeszcze licytacje, które kwotę tę z pewnością „podbiją”. Rok ten był wyjątkowo trudny dla biłgorajskiego sztabu. Przez silny wiatr oraz niekorzystne warunki pogodowe koncert zaplanowany w Miasteczku na Szlaku Kultur nie odbył się. Biłgorajanie jednak nie zawiedli. Wolontariusze zbierali do puszek nawet w deszcz, śnieg i przy silnym wietrze, a mieszkańcy szeroko otworzyli swoje serca i szczodrze dawali pieniądze.

Ubiegłoroczny, 29. Finał biłgorajski sztab zakończył kwotą 39 334,04 zł z kwesty ulicznej.

Przypominamy, że licytacje odbywają się w serwisie Allegro pl. Można tam zakupić przeróżne rzeczy, są też vouchery, talony, kosmetyki. Organizatorzy będą je dziś i jutro sukcesywnie wstawiać. – Zachęcamy do przeglądania naszych zakładek i prosimy o cierpliwość  piszą.

- Reklama -

Wszystkie przekazane na WOŚP przedmioty można zakupić, klikając tutaj:

https://allegro.pl/uzytkownik/bck_bilgoraj

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź