Komora mikołaj głowny

- Reklama -

Grają w siatkówkę z „Modelem”

Projekt Zespołu Szkół Samorządowych w Tereszpolu-Kukiełkach otrzymał od firmy Model Opakowania Sp. z o.o. z siedzibą w Biłgoraju dofinansowanie do realizacji projektu „W siatkę gramy, zdrowie zdobywamy”. Dofinansowanie opiewa na kwotę 2 tys. zł.

Głównym zadaniem, które zostanie zrealizowane z tych pieniędzy to zakup nowych strojów sportowych z logo sponsora firmy Model Opakowania. Zakupiony zostanie również niezbędny sprzęt sportowy (koszulki, spodenki, ochraniacze, piłki) dla uczniów biorących udział w rywalizacji sportowej, będących członkami drużyny siatkarskiej. Nie bez znaczenia jest również popularyzowanie siatkówki wśród młodzieży oraz podniesienie poziomu uczestnictwa w sporcie społeczności lokalnej.

- Reklama -

Ciekawą inicjatywą będę rozgrywki międzyszkolne oraz mecze integracyjne, które będą promowały sponsora. Jeden z nich odbędzie się 21 marca. W rywalizacji sportowej zmierzą się uczniowie kontra nauczyciele. Natomiast 1 czerwca uczniowie kontra rodzice oraz uczniowie kontra pracownicy firmy Model Opakowania. Rozgrywane będą również mecze z uczniami innych szkół. – Już dzisiaj możemy pochwalić się pierwszym sukcesem siatkarek. Na zawodach powiatowych, które odbyły się 2 lutego br. w Księżpolu drużyna z Zespołu Szkół Samorządowych w Tereszpolu-Kukiełkach zdobyła drugie miejsce. W finale uległy tylko drużynie z Gimnazjum Powiatowego przy LO im. ONZ w Biłgoraj – mówi Jerzy Strzałka, pomysłodawca projektu.

Wszystkie działania będą dokumentowane na facebookowym profilu „Z MODELEM GRAMY W SIATKÓWKĘ”. Zapraszamy do częstego odwiedzania. Będzie się działo. Projekt opracował i będzie odpowiedzialny za jego realizację Jerzy Strzałka. Realizowany on będzie od lutego do czerwca 2017 r.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.