- Reklama -

Gotowane jedzenie dla psa – 2 rzeczy, które musisz wiedzieć

Wybór gotowej karmy lub samodzielne gotowanie to nie jedyne możliwości żywienia psa. Gotowane jedzenie dla psa, stworzone pod okiem ekspertów, to ciekawa alternatywa, która na pewno przypadnie do gustu Twojemu psu.

  1. Dlaczego warto wybrać gotowane jedzenie dla psa?

  2. Z czego składa się dobra karma dla psa?

Zamiast kupować gotową karmę możesz wybrać jedzenie idealnie dopasowane do Twojego psa, przygotowane ze świeżych produktów dobrej jakości. Zostanie ono dostarczone prosto do domu w ilości dopasowanej do zapotrzebowania kalorycznego Twojego psa. Dlaczego warto karmić w ten sposób swojego pupila?

Dlaczego warto wybrać gotowane jedzenie dla psa?

- Reklama -

Piesotto to spersonalizowane jedzenie, idealnie dopasowane do potrzeb Twojego psa i dostarczone prosto do domu. Wszystkie receptury zostały opracowane przez ekspertów w dziedzinie żywienia zwierząt, dzięki czemu karma jest odpowiednio zbilansowana. Składniki są naturalne i dopuszczone do spożycia przez ludzi. Jedzenie jest gotowane w niskich temperaturach i pakowane próżniowo. Dzięki temu produkt jest zawsze świeży i wysokiej jakości. Jak wybrać odpowiednią ilość jedzenia dla swojego psa? W specjalnym formularzu należy wpisać najważniejsze informacje dotyczące psa, takie jak: wiek, waga, budowa ciała i aktywność. Na tej podstawie wyliczana jest idealna ilość jedzenia na każdy dzień. Gotowe jedzenie dla psa to odpowiednik naszej diety pudełkowej i świetne rozwiązanie eliminujące potrzebę kupowania psiej karmy. Dla każdego psa tworzony jest indywidualny plan dostaw, aby jedzenie nigdy się nie skończyło. Po otrzymaniu przesyłki jedzenie na najbliższe dwa dni należy włożyć do lodówki, a pozostałe do zamrażarki. Model subskrypcyjny pozwala obliczyć ile karmy trzeba dostarczyć, tak aby zajmowała jak najmniej miejsca. Szczegóły znajdziesz na stronie https://piesotto.pl/.

Z czego składa się dobra karma dla psa?

Gotowane jedzenie dla psa Piesotto w ponad 50% składa się z mięsa jakości Human Grade z dodatkiem warzyw i owoców. Nie ma tu zbóż, glutenu, kukurydzy, nabiału, jajek ani soi. Czym są składniki Human Grade, z których składa się dobra karma dla psa? Są to po prostu składniki charakteryzujące się wysoką jakością, które mogą spożywać także ludzie. Nie ma tu żadnych składników, które nie znalazłyby się w naszym jadłospisie. Do karmy nie są dodawane żadne konserwanty, a w produkcji nie stosuje się głębokiego mrożenia. Naturalna karma dla psa Piesotto jest dobrze zbilansowana i zapewnia psu odpowiednią ilość kalorii każdego dnia.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. daria mówi

    Ja mojej psince zamawiam bezzbozowa karme od psiego bufetu 🙂 posilki tam sa w pelni naturalne i przygotowywane pod danego psiaka co sprawia, ze faktycznie mamy zapewniona zdrowa diete dla naszego przyjaciela

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.