- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Gospodynie z Aleksandrowa w TVP 3 (film)

Przedstawicielki wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich z Aleksandrowa wystąpiły gościnnie w magazynie "Poranek między Wisłą a Bugiem". Program ten emitowany był na żywo w TVP3 Lublin 17 listopada br.

Pierwsze swoje wejście antenowe panie miały około godziny 7.40. Zaśpiewały wówczas Lipkę. Później śpiewały jeszcze kilkakrotnie podczas programu. Następnie około 8.20 na kanapie wraz z prowadzącymi program Martą Gogłozą i Grzegorzem Kuną zasiadły panie Maria Kapuśniak, Jadwiga Sędłak oraz Agnieszka Wasąg. Opowiadały one o działalności KGW, o swoich pasjach, zamiłowaniu do robótek. Panie prezentowały swoje rękodzieła oraz opowiadały o konkursach, w których brały udział i chwaliły się wysokimi osiągnięciami. Jadwiga Sędłak przytoczyła jeden ze swoich wierszy, w którym mówi o sobie i miejscu, z którego pochodzi. Po raz kolejny, dając świadectwo aleksandrowskiej gościnności, gospodynie przygotowały swojski, tradycyjny poczęstunek, którym po programie poczęstowały wszystkich zgromadzonych w studio.

- Reklama -

Występ w telewizji to ogromne przeżycie, zwłaszcza że był to program na żywo, nic nie można cofnąć, przyciąć, dopowiedzieć. Było trochę stresu, ale motywującego, ciekawe doświadczenie, liczymy na to, że nie ostatnie – mówi pani Maria Kapuśniak, członkini KGW Aleksandrów Drugi.

red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.