Gospodarze zgarnęli punkty

W niedzielę 24 kwietnia br. podczas spotkania X kolejki Zamojskiej B klasy LZS Wrzos Szyszków przegrał z gospodarzami spotkania Cosmosem Józefów wynikiem 4:1.

Wszystkie bramki dla gospodarzy padły w pierwszej połowie spotkania. Honorową bramkę dla Ludowego Zespołu Sportowego Wrzos Szyszków strzelił w 79. minucie Radosław Cios. Drużyna z Szyszkowa pojechała na wyjazd do Długiego Kątu w okrojonym składzie z powodu braku kilku kluczowych zawodników.
Mecz z drużyną z Józefowa był pierwszym, który poprowadził nowy trener Wrzosu Szyszków. Jest nim Paweł Bucior. Trenerowi życzymy powodzenia i walczymy dalej – piszą na swoim profilu społecznościowym działacze klubu Wrzos Szyszków.