- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Goraj zaprasza w niedzielę

Gmina Goraj zaprasza na I parafialno-rodzinny festyn św. Stanisława, który odbędzie się w niedzielę (8 maja) od godziny 15.00 na placu przy miejscowej szkole. Festyn połączony będzie ze zbiórką dla chorego Antosia.

- Reklama -

W niedzielne popołudnie na placu przy gorajskim Zespole Szkół m.in.: występy scholi muzycznych, solistów, pań z Kół Gospodyń Wiejskich, ale także miejscowej orkiestry dętej. Będzie też przedstawienie teatralne przygotowane przez rodziców.

Festyn w Goraju będzie połączony ze zbiórką dla ciężko chorego chłopca.

- Reklama -

Antoś Makar ze Szczebrzeszyna przyszedł na świat we wrześniu 2019 roku z wrodzoną wadą narządu ruchu pod postacią stopy końsko-szpotawej. Badania genetyczne pozwoliły określić z czym walczy. Antoś cierpi na ultra rzadką mutację genetyczną TMEM63A. Takich przypadków jak Antosia jest jedynie kilka na świecie. Obecnie Antoś wymaga kompleksowej opieki następujących poradni: neurologicznej, rehabilitacyjnej, ortopedycznej, immunologicznej, okulistycznej, stomatologicznej, gastrologicznej i genetycznej. Żeby nasz Antoś mógł żyć i rozwijać się, potrzebuje intensywnej rehabilitacji oraz specjalnego sprzętu ortopedycznego.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.