- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Golec uOrkiestra dziś w Goraju!

Gwiazdy muzycznej tego formatu w Goraju już dawno nie było, a może wręcz nigdy. W niedzielny wieczór na boisku w Zastawiu wystąpi Golec uOrkiestra. Ale to nie koniec, bo do tego nieco mniej znani szansoniści. Impreza rozpoczyna się o godzinie 15:00, a koncert Golców, w okolicach 20:00. Przybywajcie na boisko, na którym gra Metalowiec Goraj. Wstęp jest absolutnie wolny.

- Reklama -

To będzie Festyn Rodzinny, bardzo ważny dla gminy Goraj. Dziś zostanie oficjalnie otwarty i oddany do użytku kompleks sportowy w Zastawiu. Nowy budynek klubowy, z szatniami, natryskami i warunkami o jakich piłkarze Metalowca Goraj, mogli do tej pory pomarzyć i zazdrościć innym. Teraz po awansie drużyny do okręgówki, będzie jak znalazł.

Ale Golec uOrkiestra w Goraju? Nawet mieszkańcy gminy do samego końca nie dowierzali, że przyjadą. Przyjadą:

– Aby rozwiać wszystkie niepotrzebne wątpliwości informuję, że koncert zespołu Golec uOrkiestra sfinansowany zostanie w całości bezpośrednio ze środków sponsora. Dlatego też gmina Goraj nie posiada wiedzy co do kosztów tego przedsięwzięcia – tłumaczy burmistrz Goraja, Antoni Łukasik.

Rezerwujcie wolne popołudnie, bo piknik w Goraju rozpoczyna się już od godziny 15:00. O 16:00 oficjalne i uroczyste otwarcie nowego obiektu OSiR w Zastawiu, a potem już tylko huczna zabawa do godzin nocnych.

Golec uOrkiestra ma zagrać w okolicach 20:00, a po koncercie gwiazdy, wystąpi jeszcze „Hubson”, a o 22:30 zaczyna się zabawa z zespołem Roxait. Możliwe, że w poniedziałek, połowa gminy Goraj nie przyjdzie do pracy. Napiszemy usprawiedliwienie, Nowa Gazeta Biłgorajska jest patronem medialnym festynu. Relacja i zdjęcia, oczywiście błyskawicznie na www.gazetabilgoraj.pl. Nie trzy dni po wydarzeniu, jak u niektórych.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny, a na gości, którzy wybierają się do Goraja z całego powiatu, czekać będą stoiska kulinarne i handlowe, oraz wesołe miasteczko dla najmłodszych.

 

- Reklama -

8 Komentarze
 1. ? mówi

  Pięknie. Mój pierwszy komentarz wstrzymany. Nikogo nie obrażał. Było tylko zapytanie.
  Drugi z innym pytaniem wysłany przed chwilą ukazuje się, ale z informacją, że wysłany 2 godz. temu. Co to w ogóle jest?

 2. ? mówi

  Czemu komentarze nie ukazują się od razu? Przechodzą najpierw przez cenzurę???

 3. Marlon mówi

  Ciekawe czy podczas koncertu energetyka będzie łypała światłem, takiej atrakcji Golce w całej Polsce nie spotkają.

 4. Gienek mówi

  NO i wiadomo teraz kto płać Martifer Renewables jest dodany jako główny sponsor, to firma która jest liderem budowy wiatraków np Lubelskim czy na Podkarpaciu.
  Przecież każdy wie już że ma/plan postać ferma wiatrowa w okolicy Folwarków (dzielnica Goraja) a Bononią, mam nadzieje ze oprócz tego festynu, firma będzie organizować konsultacje społeczne w sprawie samych wiatraków. ( Bo jeżeli „nie” chce tylko w taki sposobem kupić, tylko poparcie inwestycji, to jest haniebne działanie i do tego z poparciem władzy, więc czekamy na spotkania)
  Przypomnę że sama GMINA GORAJ, zgonie z prawe „o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym”
  ma obowiązek organizować konsultacje społeczne, bowiem ustalcie MPZP co jest na BIP z dnia 15 listopada 2022.
  (czekam na artykuł jakie są postępy w jego tworzeniu MPZP, kiedy konsultacja dla właścicielami działek)

 5. pablo mówi

  To nie jest disco polo.

  1. Bebson mówi

   Nie disco polo. To folklor. Wieś tańczy i śpiewa.

 6. Lech mówi

  Golce, Sławomiry, disco polo… Odzwierciedlenie gustu masowego odbiorcy…

 7. qwerty mówi

  Goraj ściąga Golców , Józefów Sławomira a Biłgoraj … dziadów i food traki gdzie ceny z warszawy … żydostwo

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.