Gofry, naleśniki, pierniczki… dla Jagody od ZSZiO

„Dobro mnoży się, gdy się nim dzieli. Dobro to wartość, która nie rodzi się sama z siebie. Potrzeba wysiłku umysłu i serca, decyzji woli, aby to dobro się „ucieleśniło” i by dodało „skrzydeł” nam i tym, którym jest ono ofiarowane".

Dlatego też Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas ZSZiO 22 stycznia 2018 roku podjęli wysiłek przygotowania kiermaszu dedykowanego Jagodzie Stasiewicz, która po wypadku w 2017 r. nadal potrzebuje kosztownej rehabilitacji.

Młodzież, razem ze swoimi nauczycieli zawodu, przygotowała stoisko z chrupiącymi goframi, naleśnikami i pięknymi pierniczkami. Wszyscy, którzy włączyli się w akcję (Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie oraz Goście, którzy tego dnia odwiedzili szkołę), mogli skosztować pyszności przygotowywanych na bieżąco. Wszyscy też zgadzali się ze słowami opiekuna Szkolnego Koła Caritas: „Chcemy, dzieląc się dobrem, czynić świat piękniejszym.

Społeczność szkoły pragnie, aby ich mały okruch dobra dotarł do Jagody i jej Rodziców, dodając im sił na dalszej, niełatwej drodz”.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.