- Reklama -

- Reklama -

Gminy mogą pozazdrościć Gorajowi (FOTO)

Takiego kalendarza, inne gminy w powiecie biłgorajskim mogą tylko pozazdrościć. A to już jedenasta edycja kalendarza wydanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Goraju: - Oryginalność tego kalendarza polega na tym, że jest to publikacja z 12 zdjęciami, na których modelami są mieszkańcy gminy Goraj i okolic - mówią pomysłodawcy. Patronem medialnym jest Nowa Gazeta Biłgorajska. Zobaczcie efekty.

- Reklama -

Gorajski stylizowany kalendarz „Żywioły Ziemi” to naprawdę wyjątkowe wydawnictwo. Każdego roku wybierany jest inny motyw przewodni i inna tematyka. Unikatowość kalendarza polega na tym, że prace nad stylizacjami, zdjęcia, charakteryzacje, kostiumy i rekwizyty wykonywane są przez pracowników GOK i osób współpracujących z Nieformalnej Grupy Aaricia. Na 2023 rok tematem są żywioły ziemi w luźnej, własnej interpretacji . W poprzednich latach były to: kokoszniki, glamour, gwiazdy kina, obrazy mistrzów malarstwa, muzy-łobuzy, mitologia słowiańska i inne.

Kalendarz jest produktem promocyjnym GOK-u w Goraju. Jego nakład to 500 sztuk. Zostanie tradycyjnie rozdysponowany dla mieszkańców gminy i osób zainteresowanych w celach promocyjnych i w podziękowaniu za coroczną współpracę przy różnych projektach i wydarzeniach kulturalnych.

- Reklama -

Zdjęcia do kalendarza powstawały w miesiącach: sierpień – październik 2022

 

 

 

 

 

fot: GOK w Goraju

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.