- Reklama -

- Reklama -

Gmina Księżpol zaprasza na koncert charytatywny

W Majdanie Starym (gm.Księżpol) będzie koncert charytatywny dla Ukrainy. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka na agregat prądotwórczy dla miasta Czerwonograd na Ukrainie. Ten koncert w czwartek (2 lutego) w kościele w Majdanie Starym.

- Reklama -

Parafia pw. Św. App. Piotra i Pawła w Majdanie Starym Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu Chór Męski „Klucz” z Majdanu Starego zapraszają na KONCERT CHARYTATYWNY „Zgodnym chórem z Ukrainą” 2 lutego 2023 r. godz. 18.00 kościół w Majdanie Starym
WYSTĄPIĄ:
Chór kameralny „Krystynopol” /Ukraina/ Chór Męski „Klucz” z Majdanu Starego
Podczas koncertu odbędzie się zbiórka na agregat prądotwórczy dla miasta Czerwonograd na Ukrainie Zapraszamy! * Chór Kameralny „Krystynopol” z Czerwonogrodzkiego Domu Ludowego (województwo lwowskie) powstał w 2016 roku i od samego początku prowadzony jest przez Natalię Zińkiw, dyrektorkę miejscowej szkoły muzycznej. „Krystynopol” już w 2020 roku otrzymał zaszczytny tytuł Chór Narodowy, jaki przysługuje zespołom o najwyższym poziomie wykonawczym. Zespół tworzą wykładowcy szkół muzycznych i artyści na co dzień zajmujący się zawodowo działalnością muzyczną. Chór ma za sobą występy i laury na prestiżowych międzynarodowych i krajowych konkursach. Szczególne uznanie Chór „Krystynopol” zdobył za mistrzowskie wykonanie utworów cerkiewnych oraz kolęd.

- Reklama -

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.