- Reklama -

- Reklama -

Głosuj na najlepszy pomysł

Od 17 czerwca do 14 lipca klienci sklepu Tesco mogą oddawać swoje głosy na trzy projekty, które wzięły znalazły się w gronie szczęśliwców wyłonionych do II etapu konkursu grantowego „Decydujesz-pomagamy”

Spośród zgłoszonych pomysłów, Komisja Granowa wybrała po trzy projekty, które przeszły do II etapu. To liczba głosów, oddanych przez klientów Tesco, przesądzi o wartości grantu – 5 000 zł, 3 000 zł lub 1 tys. zł.

Głosować można od 17 czerwca do 14 lipca w sklepie Tesco w Biłgoraju. W tych dniach klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie. Wysokość dofinansowania zależy od ilości oddanych przez Państwa głosów.

Oto projekty na które można oddać głos:

  1. Projekt zgłoszony przez: Świdnik Miasto Dla Rowerów

„Rowerowe Przedszkole”

Projekt ma na celu wzrost wiedzy, umiejętności i zainteresowania dzieci, a pośrednio także ich rodziców, możliwościami aktywnego i bezpiecznego docierania do przedszkoli na rowerach lub pieszo. Podczas zajęć dzieci poznają różne sposoby jazdy rowerem, w tym cargo i przyczepkę, zasady bezpieczeństwa czy organizowania wycieczek z rodzicami, a także będą miały okazję wziąć udział w spotkaniu z podróżnikiem rowerowym. Przeprowadzona zostanie także analiza mobilności przedszkoli. Projekt będzie realizowany w Biłgoraju.

 

- Reklama -

  1. Projekt zgłoszony przez: Bibliotekę Publiczną Gminy Tereszpol

„Z matematyką przez życie – edukacja matematyczna najmłodszych”

Projekt pokazuje związek matematyki z życiem codziennym. Celem projektu jest zachęcenie do logicznego i analitycznego myślenia, pobudzającego pasje i motywującego do pracy. Chcemy przekonać dzieci, że warto podnosić swoje kompetencje, ponieważ wysiłek włożony w naukę teraz, zaowocuje w przyszłości. Działania będą skierowane do najmłodszych mieszkańców, w myśl zasady “czym skorupka za młodu nasiąknie” wierzymy, że dzieci zainteresowane nauką od najmłodszych lat będą chętniej pogłębiały wiedzę.

 

  1. Projekt zgłoszony przez: FUNDACJĘ FUNDUSZ LOKALNY ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ

„Dla dobra wspólnego razem zbudujemy plac zabaw SITARSKA w Biłgoraju”

Cel projektu to wybudowanie małego placu zabaw obok siłowni pod chmurką, tak aby dzieci i rodzice spędzali czas RAZEM.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.