- Reklama -

Kuba potrzebuje naszej pomocy!

Kuba Nizio bierze udział w konkursie #M1TalentShow. Codziennym kliknięciem możemy mu pomóc, aby nadal mógł rozwijać swój talent. Zostało tylko 5 dni!

Zagłosować można jeden raz w ciągu doby z jednego urządzenia.  Aby to zrobić :

  kliknij TUTAJ  

i wciśnij niebieski przycisk „GŁOSUJ”

 

(Bezpośredni adres do wklejenia w przeglądarkę: https://m1talentshow.pl/2Cw5iChHvUGEE3PxPtObEh.)

#M1TalentShow to ogólnopolska akcja wspierająca młodych artystów w dziedzinie: śpiewu, tańca oraz akrobatyki. Konkurs ten trwa do 18 sierpnia br. Dwadzieścia osób z największa liczbą głosów przejdzie do finału, który odbędzie się w Krakowie, z czego trzy zostaną nagrodzone.

Przez dłuższy czas nasz lokalny wokalista zajmował pierwsze miejsce. Niestety, z biegiem czasu inni rywalizujący o głosy artyści przebili Kubę. Spadł więc na 20. pozycję. Obecnie Kuba, mając prawie 6,5 tys. głosów, potrzebuje naszego wsparcia, aby dostać się do finału.

Kuba Nizio ma 17 lat, w nadchodzącym roku szkolnym będzie uczęszczał do III klasy Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Swój talent muzyczny przejawiał już w wieku 7 lat w Szkole Podstawowej w Soli, śpiewając na akademiach. Gimnazjum ukończył w Miejskim Zespole Szkół w Biłgoraju. Uczęszcza również do Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju na zajęcia śpiewu, które odbywają się pod kierunkiem trenera Andrzeja Czernika. Wcześniej przez 6 lat tańczył w grupie Impuls prowadzonej przez Urszulę Demuchę. Kuba osiągał również sukcesy plastyczne pod kierunkiem nauczyciela Ireny Oręziak-Kupczak, zajął 3. miejsce w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Słońce, Radość, Piękno”.

Osiągnięcia wokalne Jakuba Nizio:

–  Międzynarodowy Konkurs Wokalny w Krakowie Finał „The Golden Voice” 2019 r.

–  II miejsce na Festiwalu Piosenki Patriotycznej w Zamościu w 2017 r. 

- Reklama -

–  I miejsce w Patriotycznym Konkursie Wokalnym w Brodziakach 

–  I miejsce w Konkursie Kolęd w Soli 2016 r

–  III miejsce na Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Biłgoraju w 2018 r.

–  II miejsce na XIX Spotkaniu z Kolędą i  Pastorałką w Zamościu 2019 r.

–  I miejsce na XV Spotkaniach z Kolędą w Krasnymstawie 2019 r.

–  Finał Międzynarodowego Konkursu Wokalnego Podlaska Nuta 2019 w Bielsku Podlaskim. 

– Pragnę śpiewać dla ludzi, niosąc im radość oraz pozytywne emocje. Moim celem w życiu jest dążenie do realizacji marzeń związanych ze śpiewem. Chciałbym występować na największych scenach w Polsce, moim marzeniem jest występ na scenie Amfiteatru Polskiego w Opolu – mówi Kuba Nizio.

W lutym 2019 r. za wybitne osiągnięcia wokalne i plastyczne oraz wyróżniającą się aktywność na rzecz rozwoju biłgorajskiej kultury Kuba został nagrodzony przez burmistrza miasta Biłgoraj Janusza Rosłana. Natomiast w 2018 roku otrzymał jednorazowe stypendium z projektu „Wymodeluj Swoje Marzenia”, dzięki któremu uczestniczył w warsztatach wokalnych w Kazimierzu Dolnym.

Kuba śpiewa, od kiedy pamiętam, jestem z niego bardzo dumna i staram się wspierać go w działaniach związanych z jego pasją – mówi Zofia Nizio, mama Kuby.

Wokal Jakuba Nizio usłyszeć można na kanale You Tube:

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.