- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

„Głośno” o naszym Autodromie …

Świat wstrzymał oddech. Zespół disco polo nagrywał teledysk na Autodromie w Biłgoraju, czym szczyci się w swoich mediach społecznościowych Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, przy okazji promując swój mocno zaprzyjaźniony "portal", regularnie informujący o licznych sukcesach. Przekazujemy zatem i my szczegóły, tej kluczowej informacji dla losów powiatu biłgorajskiego. Zwłaszcza, że urzędnicy okrasili to tytułem "Głośno o naszym Autodromie"...

- Reklama -

-Pod koniec maja 2023r. zespoły disco-polo Piękni i Młodzi oraz Playboys na Autodromie w Biłgoraju kręciły swój najnowszy teledysk. Efekty pracy, których głównym tłem był tor przy ulicy Motorowej widoczne będą jeszcze w czerwcu br. Dziś prezentujemy, krótki materiał jaki przygotowała TV Biłgoraj (Portal informacyjny bilgoraj.com.pl). Po informacji o remoncie i modernizacji Autodromu oraz wydarzeniach, które w ostatnich miesiącach się na nim odbyły, coraz głośniej jest o naszym torze.Na rewitalizację toru wyścigowego w Biłgoraju wraz z dostosowaniem i budową infrastruktury towarzyszącej – etap I, władze powiatu biłgorajskiego pozyskały środki zewnętrzne z Rządowego Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w kwocie blisko 15 mln zł – z dumą informuje Starostwo Powiatowe w Biłgoraju.
A czy duma już rozpiera mieszkańców powiatu biłgorajskiego?
Żałujemy, że nie wiedzieliśmy o wizycie „gwiazd”. Ani formacji Piękni i Młodzi, nie mówiąc już o Playboys. Rzucilibyśmy wszystko.

 

foto/info: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

- Reklama -

4 Komentarze
 1. pomarzyć mówi

  A może taką okrągłą sumkę lepiej byłoby wydać na rozbudowę ścieżek rowerowych,z których to mogliby korzystać mieszkańcy powiatu od lat 2 do 102.Na pewno korzystałoby z nich więcej osób niż wydawać taką kasę dla wąskiej grupy odbiorców i to raczej z poza miasta i powiatu .A może należałoby przypomnieć sobie o zbiorniku retencyjnym na rzece Czarna Łada który prawdopodobnie bardziej przyczyniłby się dla ludzi i środowiska. Zamiast zamęczać Mieszkańców spalinami hałasem.A może trudno wymagać od miłośników disco polo i palenia gumy żeby wyszli poza swoje ograniczenia i zrobili coś dla większej rzeszy ludzi niż tylko realizowali w ten sposób swoje niespełnione dziecięce marzenia zostania kierowcą wyścigowym.

 2. Fjf mówi

  Lepiej zapytajcie redakcjo dlaczego do dzisiaj nie ma firmy budowlanej na torze. za chwilę okaże się że trzeba jeszcze raz zrobić przetarg bo materiały pójdę w górę

 3. Fascynujące mówi

  Fascynujące, jakieś pajace nagrali sobie teledysk i głośno.
  Jakby to nagrał ktoś poważniejszy to można by się było tym szczycić…

 4. Mieszkaniec mówi

  Może trzeba zaczac pisać obiektywnie…..zawsze zgoda buduje…..

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.