- Reklama -

- Reklama -

Gdzie skontrolować samochód przed zakupem w Lublinie i okolicy?

Stając przed niewątpliwie ważnym wydarzeniem, jakim jest zakup odpowiedniego samochodu, można napotkać różnego rodzaju problemy. Każdy pragnie, aby auto sprawnie posłużyło przez jakąś część życia. Nie wystarczy zatem kierować się wyłącznie kwestią wizualną i zapoznaniem się z pobieżnymi parametrami. Istotna jest także głębsza analiza i skontrolowanie stanu rzeczywistego pojazdu. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem samochodu na terenie Lublina i okolic, warto zapoznać się z zagadnieniem, jakim jest sprawdzenie samochodu przed kupnem.

- Reklama -

Gdzie sprawdzić samochód przed kupnem?

Większość amatorów jazdy nie posiada szczegółowej wiedzy jak powinno przebiegać oraz czego dotyczyć sprawdzanie nabywanego pojazdu. Codzienne użytkowanie samochodu to jedno, natomiast jego dokładna weryfikacja przed zakupem to już zupełnie “inna para kaloszy” i powinna zostać powierzona fachowcom.

Jak sprawdzić samochód przed kupnem?

Czy możemy sami sprawdzić samochód przed kupnem? Tak, o ile naprawdę się na tym znamy – naszą pasją jest motoryzacja, naprawa samochodów oraz mamy dostęp do specjalistycznych przyżądów mierniczych, jakimi dysponują dobrze wyposażone warsztaty samochodowe. Jeśli jednak nie mamy dużej wiedzy o motoryzacji, musimy posiłkować się konsultacją u rzeczoznawcy samochodowego lub doświadczonego mechanika. Są oni w stanie sprawdzić historię pojazdu – już na podstawie samych oględzin karoserii. Rzetelne sprawdzenie pojazdu jest ważne nie tylko ze względu na jego zewnętrzne walory. Konieczne jest zbadanie jego przeszłości technicznej gdyż musimy być pewni, że kupowany pojazd jest bezpieczny dla nas jak i dla pozostałych użytkowników drogi. Sprawdzony powinien zostać także przebieg auta, eksperci bazując na doświadczeniu, wiedzy i dostępie do sprzętu diagnostycznego. Pamiętajmy że najwięcej wad można wykryć posiadając dostęp do podwozia pojazdu.

- Reklama -

Firma sprawdzająca auta przed kupnem

Bardzo istotne jest to, aby bezwzględnie pamiętać o ostrożności. Sprzedawcy zawsze zależy na sprzedaży, nie zawsze jednak na uczciwym targu. Jeśli nie mamy zaufanego rzeczoznawcy lub mechanika, najbezpieczniejsze jest zamówienie usługi u niezależnej firmy, która dzięki profesjonalizmowi gwarantuje kompleksowe zbadanie każdej części o której nie myśli przeciętny człowiek. Ekspert, posiadający wieloletnie doświadczenie i profesjonalne narzędzia pomiarowe jest w stanie ocenić pojazd pod takimi względami jak wypadkowość, zużycie oraz przewidzieć możliwe najbliższe usterki. Ponadto oferuje usługi uczciwe i nie jest związany w żaden sposób ze sprzedawcą, dzięki czemu unikamy także ewentualnego matactwa. Jeśli chcą Państwo zamówić usługę sprawdzenie samochodu w Lublinie lub okolicach wystarczy na internetowej stronie MotoControler wypełnić formularz, podając niezbędne informacje oraz dokonać zapłaty. Resztą zajmuje się już firma, kontaktując się ze sprzedawcą auta, uzgadnia z nim termin i zakres oględzin. Po dokonaniu analizy zamawiający otrzymuje pełny raport drogą elektroniczną, wraz z szeregiem zdjęć pojazdu.

Weryfikacja auta przed kupnem

Ekspert dokonując analizy opisuje szczegółowo każdą część samochodu: stan szyb pojazdu, kontroluje felgi oraz ogumienie, zapewnia kontrolę silnika i bagażnika oraz wnętrza samochodu, jego zewnętrznej karoserii i podwozia. Analizie poddaje stan lakieru, która może mówić wiele o wymienianych w maszynie częściach, ewentualnych wypadkach itp. Weryfikuje dokumentację pojazdu i jeśli to konieczne, rozkodowuje numer VIN dzięki czemu ma dostęp np. do historii ubezpieczeń samochodu, oraz ewentualnych wypadków. Istotną kwestią jest także sprawdzenie europejskich baz danych samochodów skradzionych. Jeśli zapoznamy się z tak przygotowanym rzetelnym raportem, sami już dokładnie będziemy potrafili zadecydować, czy wybrany przez nas egzemplarz warty jest kupienia. Jeśli wykazują Państwo zainteresowanie jak powinno przebiegać sprawdzenie auta przed kupnem w Lublinie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą profesjonalnej firmy, która w rzetelny sposób zweryfikuje interesujący nas samochód i przedstawi raport wskazujący faktyczny stan pojazdu.

Pamiętajmy, że przy ważnych wyborach to nie pośpiech powinien być wytyczną, a bezpieczeństwo i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z usługą firmy MotoControler.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź