Automax

Gdzie jest Adam?

Lubelska policja oraz Agencja Detektywistyczna "detektyw997.pl" prowadzą poszukiwania zaginionego Adama Łebkowskiego. Pan Adam był widziany na terenie powiatu biłgorajskiego.

5 sierpnia około godz. 9.00 na terenie Lublina zaginął Adam Łebkowski. Następnego dnia rodzina zawiadomiła o zaginięciu Komendę Miejską Policji w Lublinie. Natomiast Agencja Detektywistyczna przyjęła zlecenie na poszukiwanie osoby w dniu 7 sierpnia 2018 roku. Dokonano weryfikacji zawiadomienia organów z wynikiem pozytywnym – W związku z powyższym  oraz w związku z faktem, iż zaginiony widziany był na terenie Biłgoraja, zwracamy się z uprzejmą prośbą do Państwa o publikację foto oraz informacji o zaginionym – napisali do nas detektywi z Agencji „detektyw997.pl”.

Poszukiwania prowadzi Agencja Detektywistyczna „DETEKTYW997.pl”. Jeżeli ktoś wie, gdzie obecnie przebywa Adam Łebkowski, który widziany był na terenie powiatu biłgorajskiego proszony jest o kontakt pod nr tel. 532 997 997  lub kontakt mailowy:  biuro@detektyw997.pl

Rysopis zaginionego:

ADAM ŁEBKOWSKI lat 49

WZROST 170 CM

KRĘPA BUDOWA CIAŁA

WŁOSY BLOND

DUŻA WADA WZROKU

CUKRZYK INSULINOWY

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.