- Reklama -

Gazetki marszałka

Promocja województwa lubelskiego w... województwie lubelskim. Do prawie 700 tysięcy gospodarstw domowych trafia gazeta urzędu marszałkowskiego Lubelskie.pl.

Dwunastostronicowa gazeta lubelska.pl jest dostarczana do 700 tysięcy gospodarstw domowych w całym województwie lubelskim. Ukazał się już trzeci numer biuletynu. Gazetka jest bezpłatna i dostarczana do domów mieszkańców wraz z pocztą.

Na każdej stronie widzimy zdjęcia ważnych osobistości. Marszałek Sławomir Sosnowski (PSL) wypowiada się o samorządach, o aktualnych inwestycjach czy konkursach. W jednej z gazet doliczyliśmy się aż osiem jego zdjęć! Nie mniej popularni są inni działacze tej partii, których wypowiedzi także możemy znaleźć na stronach Lubelskie.pl. Arkadiusz Bratkowski, członek zarządu województwa, zachęca do badań. Wicemarszałek Grzegorz Kapusta, także z PSL, wypowiada się na temat Afrykańskiego Pomoru Świń, a Marceli Niezgoda z tegoż ugrupowania, który pełni funkcję dyrektora Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości, tłumaczy o dotacjach dla przedsiębiorców.

- Reklama -

Ile kosztuje podatników promowanie działań urzędu marszałkowskiego? Ponad 1 mln 700 tys. zł. Taką właśnie kwotę przeznaczono na druk i kolportaż materiałów prasowych województwa lubelskiego promujących potencjał gospodarczy regionu. – Materiały informacyjne Lubelskie.pl są dystrybuowane na terenie całego województwa w nakładzie 700 tys. egzemplarzy. W związku z tym, że w województwie lubelskim jest około 770 tys. gospodarstw domowych, około 70 tys. gospodarstw nie otrzyma materiałów. Owo wyłączenie jest rotacyjne. Oznacza to, że każda z edycji materiałów informacyjnych nie zostanie rozkolportowana w innej części województwa – wyjaśnia Beata Górka, rzecznik prasowy Marszałka Województwa Lubelskiego.

Kolportaż gazety urzędu marszałkowskiego jest realizowany w ramach projektu pt. „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2014-2020.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.