Moto Tech

- Reklama -

„GAUDIUM” na scenie BCK (ZDJĘCIA)

2 grudnia br. na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury odbyły się przesłuchania do VIII wojewódzkiego Festiwalu Kolęd i Piosenek Świątecznych GAUDIUM. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Ogólnopolskie Centrum Uwagi Społecznej FOCUS we współpracy z Biłgorajskim Centrum Kultury oraz Zamojskim Klubem Jazzowym „Kosz”.

Patronat nad Festiwalem objęli m.in. Burmistrz Miasta Biłgoraj, Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM, NOWa Gazeta Biłgorajska.

- Reklama -

Do udziału w festiwalu zaproszeni zostali soliści i zespoły muzyczne ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz zespoły działające przy domach kultury i parafiach województwa lubelskiego i podkarpackiego. Uczestnicy zaprezentowali kolędy i piosenki świąteczne w różnych językach europejskich: polskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim i angielskim.

Koncert Laureatów VIII Festiwalu GAUDIUM odbędzie się 16 grudnia 2016 r. w Biłgorajskim Centrum Kultury w godz. 11.00-14.00. Podczas koncertu przyznana zostanie GRAND PRIX Festiwalu GAUDIUM oraz nagrody specjalne.

Festiwal jest organizowany w ramach realizacji zadania publicznego wspieranego przez Burmistrza Miasta Biłgoraj.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.