- Reklama -

- Reklama -

Głosuj na remont szkolnej stołówki!

Szkoła Podstawowa im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie bierze udział w konkursie EXTRA SZKOLNA STOŁÓWKA w ramach akcji „Extra szkolna stołówka z Delmą Extra”. Organizatorzy pragną poprawić warunki wydawania posiłków w szkołach podstawowych na terenie Polski. Każdy może zagłosować na szkołę w Czernięcinie, aby dzieciaki mogły spożywać posiłki w estetycznym, bezpiecznym i czystym pomieszczeniu. 

Dlaczego ta stołówka powinna wygrać konkurs? – Szkoła im. Szymona Szymonowicza stanowi jeden z atrybutów naszej miejscowości – Czernięcina Głównego. Pomimo wielu przedsięwzięć, które udało się nam zrealizować na terenie szkoły, wiele jeszcze rzeczy wymaga renowacji, nakładów pracy, co wiąże się z nakładem finansowym, na który szkoła, niestety, nie może sobie pozwolić. Takim właśnie działaniem, o którym marzymy, jest remont naszej stołówki szkolnej. Jest ona pomieszczeniem niezwykle słonecznym jednak niedoinwestowywanym od wielu, wielu lat. Stoliki, na których dzieci spożywają posiłki to te, które zostały przeniesione z sal lekcyjnych. Uczniowie siedzą na ławkach, gdyż nie ma dostatecznej liczby krzeseł. Liczba miejsc przeznaczonych dla uczniów spożywających obiad nie jest wystarczająca. Pomimo wymiany wykładziny i pięknych kolorowych cerat stołówka wymaga generalnego remontu. Głosujcie na naszą szkołę! Pozwólcie nam cieszyć się spożywaniem posiłków w pięknej i słonecznej stołówce, z wyposażeniem dostosowanym do potrzeb naszych dzieci – tak argumentują to dyrekcja i nauczyciele placówki. 

Głosy mogą oddawać pełnoletnie osoby z zastrzeżeniem, że jedna osoba może oddać w ciągu dnia tylko jeden głos. Oddawanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie w przycisk „Zagłosuj” w galerii na stronie internetowej, zaakceptowanie regulaminu, podanie adresu e-mail i kliknięcie w link potwierdzający oddanie głosu. Link, o którym mowa, będzie wysłany przez Organizatora (Banki Żywności i Delmę) na adres mailowy wskazany przez głosującego. 1 głos każdego dnia ma wartość 1 punktu. Zachęcamy do głosowania! W tym przypadku tylko w sile jest moc!

- Reklama -

Nagrodami w konkursie są:

– 5 x remont stołówek – profesjonalna firma wyremontuje stołówki i dostosuje je do wymagań uczniów. Dzięki temu powstaną bezpieczne, czyste i nastrojowe pomieszczenia.

– 50 x warsztaty edukacyjne – Delma wspólnie z Bankami Żywności przeprowadzi warsztaty o mądrym gospodarowaniu żywnością. Dzieci dowiedzą się jak ją przechowywać i jakie zakupy robić, aby nie marnować jedzenia.

– 30 x wyposażenie stołówki – zestaw pięćdziesięciu tac obiadowych, które z pewnością przydadzą się w każdej szkolnej stołówce.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.