- Reklama -

- Reklama -

Frampol zaprasza na sobotni koncert

Występ artystów z Kolumbii we Frampolu, to jednak rzadkość. Niezależnie od tego, co to za grupa. A tak właśnie będzie w sobotnie popołudnie. Od godziny 16:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury wystąpią zespoły z Kolumbii, ale też z Ukrainy. To uczestnicy Biłgorajskiego Festiwalu Kultur.

- Reklama -

Grupa Compañía Artística y Cultural Sintana” z Bogoty w Kolumbii, to szkoła tańca, która w 2013 roku SINTANA stworzyła własny zespół taneczny. SINTANA jest wynikiem wspólnej pracy badawczej tancerzy, aktorów i samych muzyków, a celem projektu jest rozwój twórczego dialogu między dźwiękiem, ruchem i interpretacją.

We Frampolu wystąpi też zespół wokalny „Skrzydło łabędzie” z ukraińskiego Nowowołyńska. Artyści zaprezentują m.in. barwne tańce okraszone pieśniami bułgarskimi, macedońskimi, serbskimi, białoruskimi i ukraińskimi.

- Reklama -

Ten koncert miał się odbyć na placu przed budynkiem Centrum Integracji Społecznej we Frampolu, ale ze względu na deszcz i kiepską pogodę, został przeniesiony do frampolskiego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Początek o godzinie 16:00.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.