- Reklama -

- Reklama -

Frampol podtopiony. Interweniują strażacy (foto)

Prawdziwa nawałnica przeszła nad Frampolem. Ulicami miasta płynęły rwące potoki, są zalane i podtopione domy, są zdjęcia sporych rozmiarów gradu, które dostaliśmy od mieszkańców i woda, która zagrażała budynkom. Na pomoc zostali wezwani strażacy z pobliskich jednostek. Ochotnicza Straż Pożarna w Soli zabezpieczała jeden z budynków specjalnym rękawem. To frampolski krajobraz po burzy.

- Reklama -

 

urząd MArszałkowski projekt

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

foto: OSP w Soli/nadesłane

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Mag mówi

  dalej sucho tylko modlitwa szamana pomoże

 2. mieszkaniec mówi

  Teren przy Biedronce zalany, woda z ulicy zamiast do rowów po wschodniej stronie ulicy spłynąć to zalała cały parking przy sklepie, w centrum też basen. Czas pomyśleć o kanalizacji deszczowej i rozsądnym projektowaniu oraz wykonaniu prac przy tych remontach.

 3. unkas mówi

  Nooo noo ale filozofia punktowa ulewa to oberwanie chmury ale JEŁOPY co zaprojektowały deszczówkę niewinni ten co uchwala zagospodarowanie terenu to wyjątkowy fachura o skierowaniu wód z obwodnicy na Frampol zamiast tradycyjnymi od wieków spływami- wszyscy zaskoczeni , NIE WSZYSTCY !

 4. Gostek mówi

  Zgada się więcej należy za betenowac, dobrze ze to nie w Biłgoraju bo byłby kolejny odcinka ile ulic tam zostało zalanych:). resztą powiatu z otwartymi rękami przyjęłaby ten deszcz.

 5. Anonim mówi

  spadlo troche wody deszczowej i tragedia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.