- Reklama -

- Reklama -

Frampol czeka na prestiżowego rywala. Przyjeżdża Hetman Zamość

Włókniarz Frampol chce pójść za ciosem. Tym bardziej, że takiego meczu we Frampolu nie było już dawno. W najbliższy weekend do niewielkiego miasteczka przyjeżdża ... Hetman Zamość. I grający w piłkarskiej okręgówce gospodarze, dodatkowo napędzeni sensacyjnym zwycięstwem w Krasnobrodzie, zapowiadają walkę o punkty.

- Reklama -

Po Hetmanie zostały póki co wspomnienia sprzed lat i barwna historia. Dziś straszy głównie nazwą i jak równy z równym gra w jednej lidze z  Grafem Chodywańce, Olimpią Miączyn, czy Włókniarzem Frampol. Kiedyś? Nie do pomyślenia. Dziś brutalna rzeczywistość.

Włókniarz Frampol zapowiada w niedzielę ambitną walkę i wcale nie jest na straconej pozycji:

– Pewnie dawno kibice nie mieli takiego meczu, dlatego zapraszamy w niedzielę na stadion. Każdy wie, jak to wygląda, ale w Krasnobrodzie też wszyscy przed meczem wiedzieli, jaki będzie wynik. Powalczymy i tyle. Myślę, że kadra Włókniarza będzie w 100 proc. skompletowana, żadnych braków raczej nie będzie. Hetman musi, my możemy. Tak będziemy grać, żeby sprawić wielką niespodziankę. Ja wierzę w swój zespół – mówi nam trener Włókniarza Frampol, Bartłomiej Kowalik.

- Reklama -

W ostatniej kolejce, Hetman Zamość wygrał z Olimpiakosem Tarnogród 4:1. Zamościanie zagrali w następującym zestawieniu:

Włókniarz Frampol – Hetman Zamość  –  niedziela (9.10),  godz. 14:00

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anonim mówi

    a policja się boi kibiców i stwarza wielkie problemy zarządowi klubu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.