AGD

- Reklama -

- Reklama -

Fotopułapek będzie więcej

W biłgorajskich lasach śmieciarze mogą czuć się zagrożeni, bo dzięki wsparciu finansowemu, jakie otrzyma Biłgoraj EKO Challenge, zwiększy się ilość kamer w okolicznych lasach. Do końca roku będzie o 4 więcej. Pomysłodawcy ogłosili również dla internautów konkurs na najlepsze hasło.

- Reklama -

W minioną sobotę 16 listopada w ramach obchodów 20-lecia Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej zorganizowany został Wieczór Darczyńcy, podczas którego odbyło się wydarzenie Giving Circle.

– Wtedy to właśnie darczyńcy zadeklarowali, że wpłacą na nasz projekt kwotę 7300 zł. My przeznaczymy ją na zakup większej ilości fotopułapek, które zamontowane zostaną w biłgorajskich lasach – mówi Łukasz Dąbrowski, przedstawiciel nieformalnej grupy Biłgoraj EKO Challenge. 

Biłgorajska grupa osób dbających o nasze lasy będzie umieszczać tablice informacyjne wokół Biłgoraja o prowadzonym monitoringu, a na nich hasło, na które własnie ogłoszono konkurs. 

– Zorganizowaliśmy minikonkurs na hasło, które umieścimy na tablicach informacyjnych. Nagrodą za najlepsze hasło będzie kalendarz z projektu Portret bez Barier wraz z autografami wszystkich modelek – zachęca do udziału Piotr Swacha należący do Biłgoraj EKO Challenge. 

- Reklama -

Zasady konkursu są proste, a warunki dwa:
1. Treść musi dotyczyć monitorowania lasów czyli fotopułapek
2. Hasło ma mieć wydźwięk humorystyczny

Swoje pomysły można zgłaszać w komentarzach do końca listopada na profilu facebookowym grupy. Aby to zrobić należy: Kliknąć tutaj.

Następnie wybrane zostaną trzy spośród zgłoszonych, a to właściwe, które trafi na tablice do naszych lasów, ostatecznie wybiorą internauci. Autor najlepszego hasła otrzyma upominek. Będzie nim kalendarz na 2020 rok utworzony w ramach projektu Portret bez Barier, który obecnie realizuje Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju.

Redakcja NOWej Gazety Biłgorajskiej również zaprasza do udziału w konkursie!

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Czytelnik mówi

    „Zaśmiecaj a bedziesz sławny „

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.