- Reklama -

Foteliki BabySafe 0-18 kg – polska jakość potwierdzona testami bezpieczeństwa

Nowoczesne, spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa, komfortowe i polskie. Takie właśnie są foteliki samochodowe BabySafe. Są tanie i bardzo praktyczne. A do ich produkcji zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości. BabySafe to przede wszystkim bezpieczeństwo w czasie podróży, wielokrotnie potwierdzone w prestiżowych testach.

Multimedialny Westie od polskiego producenta

Foteliki samochodowe z przedziału wagowego 0-18 kg muszą zapewniać dzieciom podróż w bezpiecznych warunkach. Dlatego powinny być zaprojektowane w sposób szczególny. Ochrona wiotkiego ciała dziecka należy bez wątpienia do zadań szczególnych. Z powodzeniem tę misję wypełniają foteliki samochodowe BabySafe.

Model Westie i-Size to najnowszy produkt polskiej firmy. Pomimo tego, że nie brał jeszcze udziału w testach ADAC, warto na niego zwrócić uwagę. Fotelik ten jest wyjątkowy dzięki zastosowaniu multimedialnych rozwiązań. W dedykowanej aplikacji można kontrolować wszystkie parametry fotelika i aktualne warunki dziecka. W siedzisku fotelika został zamontowany czujnik temperatury, a w aplikacji można ustawić jej zakres. Aplikacja przypomni także zapominalskim rodzicom o tym, że dziecko zostało w foteliku. Jeśli sygnał Bluetooth rozłączy się z fotelikiem na dłużej niż 4,5 minuty, włączy się sygnał dźwiękowy.

BabySafe Westie i-Size to fotelik mocowany na systemie Isofix. Co ciekawe, producent wbudował obok uchwytów diody oświetlające, które sprawiają, że nawet w najtrudniejszych warunkach montaż fotelika nie będzie wyzwaniem. Wysokie osłony boczne oraz zagłówek z regulacją wysokości to dodatkowe atuty Westie. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zapewniają skuteczną ochronę w czasie podróży, a wkładka redukcyjna pozwoli na komfortową podróż od pierwszych dni życia. Fotelik można obejrzeć u partnera marki, w sklepie Boboking.pl – Babysafe.

Schnauzer z 4 w ADAC

Kolejnym modelem od BabySafe jest Schnauzer. Bezpieczeństwo tego fotelika potwierdzają testy ADAC, gdzie uzyskał  doskonały wynik. Schnauzer posiada dualny system montażu. Producent pozwala na użycie systemu Isofix oraz przypięcie z użyciem tradycyjnych pasów bezpieczeństwa. Należy pamiętać, by zawsze wykonać montaż zgodnie z instrukcją obsługi. Miękki zagłówek, system ochrony bocznej, wkładka redukcyjna wykonana z termoplastycznej pianki, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa to skuteczna ochrona pasażera podczas każdej podróży. Fotelik posiada 3 pozycje regulacji kąta pochylenia zarówno podczas jazdy tyłem, jak i przodem do kierunku jazdy.

- Reklama -

Niska cena i wyjątkowa jakość to atuty Akity

Akita to model stworzony z myślą o dzieciach od pierwszych dni życia do osiągnięcia wagi 18 kg. Ten kompaktowy fotelik zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, co potwierdza badanie w  laboratorium Test Plus. Podobnie jak Schnauzer Akita posiada w zestawie termoplastyczną piankę, która zapewni noworodkom optymalne warunki podczas podróży. Dzięki jej właściwościom niewykształcone biodra noworodka nie są obciążone, a ciało zawsze znajduje się we właściwej pozycji. Ten fotelik nie wymaga do montażu systemu Isofix. Właściwe ustawienie fotelika zapewni montaż za pośrednictwem pasa bezpieczeństwa, który należy poprowadzić zgodnie z instrukcją obsługi. Dodatkowym atutem Akity jest rewelacyjna cena, która sprawia, że jest bardziej dostępna od pozostałych modeli w tym przedziale wagowym.

Obrotowa baza i system SOS w Rhodesian

Rhodesian to fotelik samochodowy, który zapewni komfortową podróż między innymi dzięki wykorzystaniu zintegrowanej obrotowej bazy. Intuicyjny montaż dzięki uchwytom Isofix skutecznie skraca czas tej czynności oraz eliminuje ewentualne błędy. Rhodesian jest dostosowany do jazdy zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Skorupa fotelika wraz z systemem ochrony bocznej zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa w czasie kolizji bocznych. Ergonomiczny kształt oraz siedmiostopniowa regulacja zagłówka, to gwarancja wygody i bezpieczeństwa. Rhodesian został wyposażony w funkcję SOS, która ma za zadanie skutecznie osłaniać szyję dziecka oraz zredukować ryzyko obrażeń podczas wypadku. Ten wyjątkowy model posiada także antyrotacyjny stelaż, który chroni przed niekontrolowanym przekręceniem się w czasie nagłych sytuacji na drodze.

Bez wątpienia foteliki BabySafe z przedziału 0-18 kg stanowią gwarancję bezpiecznej podróży dziecka. Polska firma stanęła na wysokości zadania. Foteliki są komfortowe, innowacyjne oraz wyposażone w liczne systemy bezpieczeństwa. Warto przymierzyć je do swojego auta, a po zakupie korzystać kilka lat z praktycznych rozwiązań oraz bezpieczeństwa w podróży.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.