- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Firma sprzątająca PRZEMEX – sprawdzona marka i długoletnie doświadczenie

Usługi profesjonalnego sprzątania powierzchni biznesowych, produkcyjnych oraz mieszkalnych warto przekazać w ręce doświadczonych specjalistów. Wśród nich obowiązkowo powinna znaleźć się firma sprzątająca Przemex z Lublina. To uznana na rynku marka, której historia wiążę się z Lubelszczyzną, jednak w tym momencie świadczy usługi także w innych częściach kraju. Dlaczego warto postawić na Przemex i co wyróżnia firmę na tle konkurencji?

Wieloletnie doświadczenie

Za marką Przemex idzie wieloletnie doświadczenie. Firma została założona w 2010 roku i od blisko 12 lat buduje swoją uznaną markę w zakresie profesjonalnych usług utrzymania higieny w budynkach oraz na terenach zielonych. Długoletnie doświadczenie oraz setki obsłużonych i zadowolonych klientów to najlepsze potwierdzenie jakości usług wykonywanych przez specjalistów firmy sprzątającej Przemex.

Nowoczesny sprzęt

Przez te wszystkie lata firma się rozwija i posiada obecnie bardzo nowoczesny i wydajny sprzęt do sprzątania, dzięki czemu z powodzeniem może realizować szeroki zakres usług. Wysokiej jakości urządzenia w połączeniu z wiedzą merytoryczną specjalistów sprawiają, że firma Przemex jest w stanie zadbać o porządek i higienę nawet u najbardziej wymagających klientów. Poza sprzątaniem firma zadba także o bieżące uzupełnienia środków czystości i higieny w łazienkach oraz innych pomieszczeniach.

Szeroki zakres profesjonalnych usług

Firmę sprzątającą z Lublina Przemex wyróżnia szeroki zakres świadczonych usług. Przez te wszystkie lata specjaliści marki nabywali doświadczenia i nowych kompetencji, dzięki czemu oferta znacznie się poszerzyła. Obecnie Przemex to sprawdzony partner w realizacji takich usług jak:

 • systemy utrzymania higieny w budynkach;
 • sprzątanie terenów zielonych;
 • maszynowe pranie wykładzin;
 • doczyszczanie po budowie lub remoncie;
 • zabezpieczenie posadzek.

- Reklama -

Stawiamy na stałą współpracę

Każdego partnera biznesowego traktujemy w sposób indywidualny, dzięki czemu możemy w pełni skupić się na jego potrzebach. Nasze usługi wyróżnia dbałość o detale, ale także stała współpraca. Specjalizujemy się w ciągłym utrzymaniu czystości w takich miejscach jak:

 • magazyny;
 • zakłady przemysłowe;
 • biura;
 • nieruchomości mieszkalne;
 • tereny zielone przylegające;
 • inne nieruchomości.

Od lat współpracujemy m.in. z Centrum Dystrybucyjnym firmy Stokrotka czy też z Zarządem Dróg i Mostów w Lublinie.

Nie tylko sprzątanie

Od lat rozbudowujemy naszą sieć kontaktów, dlatego jesteśmy w stanie wesprzeć klientów nie tylko w zakresie sprzątania. Jeżeli dojdzie u Państwa do sytuacji kryzysowej, to pomożemy Wam w zorganizowaniu interwencji specjalisty, np. hydraulika lub elektryka. Dzięki temu nie będą musieli się Państwo o nic martwić.

Zaufaj sprawdzonej marce

Firma sprzątająca z Lublina Przemex to sprawdzony partner w zakresie sprzątania powierzchni firmowych i mieszkalnych. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt i najwyższa jakość świadczonych usług to gwarancja satysfakcjonującej współpracy. W przypadku zainteresowania ofertą marki lub jakichkolwiek pytań warto skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami Przemex.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.