Wypożyczalnia sprzętu Kołodziej-baner górny

- Reklama -

Ferie zimowe w Świetlicy Wiejskiej w Potoku Górnym

Ferie zimowe już niestety dobiegły końca. W zeszłym tygodniu Stowarzyszenie Wspierania Tradycji i Kultury "Przedmieście" w Potoku Górnym zorganizowało w gminnej świetlicy sporo zajęć by wypełnić dzieciom ich wolny czas.

W ostatnim tygodniu ferii członkowie Stowarzyszenia Wspierania Tradycji i Kultury “Przedmieście” w Potoku Górnym zorganizowało zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Zgodnie z coroczną tradycją organizowania wolnego czasu dzieciom podczas ich zimowej przerwy edukacyjnej, zajęcia z dziećmi prowadziły panie nauczycielki z PSP w Potoku Górnym oraz panie ze stowarzyszenia, które również są nauczycielkami.
Spotkania w wiejskiej świetlicy stały się sposobnością do przygotowania laurek dla babć i dziadków z okazji ich święta, które przypadło 21 i 22 stycznia. Wykonały piękne portrety swoich dziadków oraz drobne upominki dla nich. Wśród zajęć zorganizowanych dla dzieci było m.in. granie w gry planszowe, piłkarzyki, w tenisa stołowego, układanie puzzli, rozwiązywanie łamigłówek, malowanie kolorowanek oraz granie w różne gry sprawnościowe.

- Reklama -

Każdego dnia dla najmłodszych czekał słodki poczęstunek. Panie ze stowarzyszenia również pomagały paniom prowadzącym zajęcia oraz dbały o porządek w świetlicy. Frekwencja w tym roku była wyjątkowo wysoka. Codziennie do świetlicy w Potoku Górnym przychodziło około 40 dzieci.
J.P.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.