- Reklama -

- Reklama -

Ferie w Hedwiżynie

Jak co roku Filia Biblioteczna w Hedwiżynie nie zapomniała o swoich czytelnikach i zadbała aby okres zimowych ferii był radosny. Podczas codziennych spotkań odbywały się zabawy integracyjne, zajęcia komputerowe gry i zabawy stolikowe oraz  konkursy plastyczne. Podczas jednego ze spotkań została przeprowadzona akcja profilaktyczna „ Stop przemocy i agresji” oraz zajęcia edukacyjne takie jak: budowanie pozytywnego obrazu własnej osoby, odkrywanie swoich mocnych stron i zalet.

Odwiedzili nas także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, którzy przeprowadzili interesującą pogadankę na temat  bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw, oraz zwrócili uwagę na elementy odblaskowe, które niejednokrotnie ratują ludzkie życie. Dodatkowymi atrakcjami były wyjazdy – do Biłgorajskiego Centrum Kultury na film pt. „Potworna rodzinka” oraz  do Zamościa do ZOO im Stefana Millera , gdzie oprócz zwiedzania zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne. Na zakończenie ferii uczestnicy zimowiska   pojechali do Gminnej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju z/s w Soli na bal karnawałowy. Były wspólne tańce i zabawy integrujące z solskimi czytelnikami , które były prowadzone przez tamtejsze harcerki. Podczas codziennych spotkań każdy z uczestników miał zapewniony słodki poczęstunek.

- Reklama -

Tak zorganizowane ferie były możliwe dzięki wsparciu finansowym Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Biłgoraju

                                                                                                                                                                         Justyna Wróbel

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.