- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Fatalny początek weekendu w powiecie! Już wypadek i pożar

Fatalnie wygląda początek weekendu na Ziemi Biłgorajskiej: - W Józefowie doszło do wypadku drogowego. W Obszy mamy pożar i działania trwają - przekazała Nowej Gazecie Biłgorajskiej. PSP Biłgoraj.

- Reklama -

W Obszy zapaliły się drewniane oszasty (czyli odpady drewna):

– Zgłoszenie o pożarze przyjęliśmy o godzinie 14:32. Z ogniem walczyły dwa zastępy: JRG Biłgoraj i OSP Obsza. Nie mamy jeszcze informacji jak duże są straty/ Oszasty przyjechały do gospodarza i były składowane obok budynku gospodarczego. Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana i potwierdzona – mówią strażacy.

urząd MArszałkowski projekt

Niebezpiecznie także w Józefowie:

– Doszło do zderzenie dwóch samochodów osobowych. Zgłoszenie dostaliśmy o 15:17. Osoba poszkodowana została przetransportowana do szpitala na obserwację. Interweniowały: JRG Biłgoraj i OSP KSRG Józefów – przekazują biłgorajscy strażacy.

 

 

foto: zdjęcie ilustracyjne (osp.pl)

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Obserwator mówi

    Mam nadzieję że Malec nie siedział na dyżurze ten to się lubi w Boga zabawić, powinien być odsunięty od stanowiska dyżurnego, targają nim emocje i niechęć do pewnych jednostek, łamie wszelkie procedury, bywało tak że nie wysyłał jednostek lokalnych do działań gdzie miało miejsce dane zdarzenie bo miał problem wyższości, jak stanie się komuś krzywda przez zaniechania tego pana to osobiście rozdmucham sprawę… przyjdzie czas rozliczeń w eterze nic nie ginie…

  2. Dominikr mówi

    Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.