- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Fani Łady jadą do Lubartowa. To mecz na szczycie

Trwają zapisy kibiców, na najbliższy mecz wyjazdowy piłkarzy Łady 1945 Biłgoraj. W najbliższą sobotę, niepokonana w dwóch pierwszych kolejkach sezonu Łada jedzie do Lubartowa. I to będzie mecz na szczycie w IV lidze piłkarskiej, bo Lewart póki co też ma komplet sześciu punktów i nie stracił jeszcze bramki (bilans 6:0). Sobotnie spotkanie w Lubartowie rozpoczyna się o godzinie 17:00.

- Reklama -

W drugiej kolejce Łada pokonała na własnym boisku faworyzowaną Stal Kraśnik 2:1 (1:0). Lewart był bezlitosny w poniewieranej problemami Kąkolewnicy. Ostatecznie piłkarze z Lubartowa wygrali 5:0, po dwóch bramkach Myśliwieckiego i golach: Zielińskiego, Parady i Aftyki.

Prawdziwą gwiazdą Lewartu jest Paweł Myśliwiecki. 33-latek dołączył do zespołu z Lubartowa w lipcu. Jest wychowankiem Lublinianki Lublin, a w poprzednim sezonie grał w barwach Chełmianki Chełm. Występował również w takich klubach jak Dynamic Lublin, Polaris Jabłonna, Granit Bychawa, Hetman Żółkiewka, Motor Lublin, Orlęta Radzyń Podlaski, Hetman Zamość. Ostatnie trzy sezony spędził w Chełmiance.

Madziar_Wybory

Trenerem Lewartu jest Grzegorz Białek. W ostatnim meczu w Kąkolewnica, kadra zespołu z Lubartowa wyglądała tak:

A tu ważna informacja dla wszystkich, którzy w sobotę chcą być dwunastym piłkarzem Łady 1945 Biłgoraj:

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.