- Reklama -

Fale Loki Koki partnerem strategicznym ZSZiO w Biłgoraju

Dbając o stałe podnoszenie poziomu edukacji oraz doskonalenie warsztatu zawodowego przyszłych pokoleń adeptów sztuki fryzjerskiej kształcących się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, szkoła nawiązała współpracę z firmą Fale Loki Koki. Firma ta od lat zaangażowana jest w rozwój edukacji młodych fryzjerów.

Fale Loki Koki to sieć 78 sklepów oraz hurtowni fryzjerskich. Została założona przez firmę Polwell, która od 30 lat funkcjonuje na rynku. Jest liderem na rynku branży fryzjerskiej. Fale Loki Koki to także marka produktów, na które składają się profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne akcesoria fryzjerskie. Oferta sieci to starannie wyselekcjonowany asortyment najlepszych marek fryzjerskich, który zaspokaja oczekiwania zarówno fryzjerów jak i klientów detalicznych. Fale Loki Koki to solidny i godny zaufania partner w codziennej pracy dla fryzjerów oraz sieć sklepów gwarantująca największą dostępność produktów profesjonalnych dla detalistów. Celem firmy jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów poprzez dostarczenie im nie tylko najlepszych produktów w konkurencyjnych cenach, ale także doradztwo, szkolenia, wspieranie rozwoju salonów fryzjerskich i przekazywanie posiadanej wiedzy.

Grupa Polwell oraz sieć sklepów fryzjerskich Fale Loki Koki starają się angażować społecznie. Zarówno Fale Loki Koki, jak i ich marki fryzjerskie działają aktywnie na społecznym polu. Jedną z wielu inicjatyw, jakich się podejmują, jest wspieranie szkół fryzjerskich oraz placówek edukacyjnych. Od lat współpracują ze szkołami fryzjerskimi w całym kraju, co owocuje relacjami z wieloma pedagogami oraz placówkami edukacyjnymi. Świadczy to o tym, że rozwój edukacji oraz młodych fryzjerów jest dla Fale Loki Koki bardzo ważne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szkół, Fale Loki Koki opracowała projekt „Profit Adept”, który polega na współpracy handlowej, szkoleniowej oraz doradczej. Z roku na rok do tego przedsięwzięcia przyłącza się coraz więcej szkół z całej Polski. Dzięki nawiązanej współpracy szkoła zyska między innymi dostęp do:

– profesjonalnych szkoleń dla nauczycieli przedmiotów zawodowych

- Reklama -

– merytorycznej pomocy dla nauczycieli zawodu w zakresie organizacji lekcji pokazowych

– specjalnych promocji na produkty fryzjerskie

– pomocy w organizowaniu konkursów fryzjerskich.

ZSZiO w Biłgoraju

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.