- Reklama -

XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Józefowie

Data wydarzenia: 13/01/2019
Godzina wydarzenia: 10:00 - 21:00

Lokalizacja: Józefów


Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie

Współorganizatorzy: Szkoła Podstawowa w Józefowie Urząd Miasta i Gminy Józefów Nieformalna Grupa Bez Nazwy

Miejsce i czas wydarzenia: 13.01.2019r.

Od godz. 10.00 – 15.00 – Roztoczańki Zjazd na BELEpecie

- Reklama -

15.00 – 21.00 – Finał WOŚP – Rynek Miejki w Józefowie

Organizujemy 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Józefowie. Planujemy na ten dzień przygotować mnóstwo atrakcji dla wszystkich przybyłych.

Działania rozpoczynamy organizując “Roztoczański zjazd na BelePecie” na pobliskim stoku narciarskim. BelePety to pojazdy zrobione z butelek PET. Nasz cel to edukacja ekologiczna poprzez zabawę.

Przygotowaliśmy program dla najmłodszych, który poprowadzi profesjonalna Agencja Eventowa. Strażacy z pobliskich jednostek OSP przygotują pokaz akcji ratowniczej. Strażacy poprowadzą również “Sztafetę Pierwszej Pomocy” aktywując przybyłych uczestników imprezy.

Tradycją w naszej Gminie stały się licytacje “fantów”, które fundują okoliczni przedsiębiorcy. Niejednokrotnie można było wylicytować usługi fryzjerskie, wycieczkę do Lwowa czy nawet lot samolotem. Rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej w Józefowie przygotowują poczęstunek dla przybyłych. Spółdzielnie Socjalne i Stowarzyszenia z Gminy Józefów angażują się w akcje przygotowując posiłki. Aby nikt nie zmarzł, pod wielkim namiotem odbędzie się potańcówka w stylu lat 70-80 którą poprowadzi DJ. Duża atrakcją będą również koncerty zespołów muzycznych.

Imprezę zwieńczą wspólnie odpalone zimne ognie – nowatorsko odchodzimy od fajerwerków w trosce o zwierzęta.

Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy informacja dotrze do większej ilości osób. Liczymy na promocję przed wydarzeniem, oraz zamieszczenie podsumowania po Finale. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w imprezie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.