- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

XXI Turniej Siatkówki Plażowej

Data wydarzenia: 01/08/2020
Godzina wydarzenia: 10:00 - 15:00

Lokalizacja: Biłgoraj, Zalew Bojary


- Reklama -

ZAPROSZENIE

Uczniowski Klub Sportowy „Leśnik” przy Zespole Szkól Leśnych w Biłgoraju oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju serdecznie zapraszają wszystkich miłośników siatkówki do wzięcia udziału w XXI Turnieju Siatkówki Plażowej .
Zawody odbędą się w dniu 01.08.2020 r. na boiskach przy Zalewie „Bojary” w Biłgoraju. Rozpoczęcie turnieju o godz. 10.00
System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn ( limit 16 par ). Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do dnia 30.07.2020 r. u organizatorów pod telefonem 600 592 302.
Końcowa klasyfikacja Turnieju odbędzie się w dwóch kategoriach OPEN i LEŚNIK . Warunkiem sklasyfikowania w kategorii LEŚNIK jest to, że jeden z zawodników musi być pracownikiem Lasów Państwowych lub uczniem bądź absolwentem Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. Dla zwycięskich drużyn w obu kategoriach organizatorzy przygotowali trofea sportowe oraz nagrody rzeczowe.
Ponadto informujemy, że w związku z covid-19 w trakcie Turnieju zawodników i kibiców obowiązuje wszystkie standardy bezpieczeństwa zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.