- Reklama -

Wystawa fotografii “Po drugiej stronie…”

Data wydarzenia: 23/11/2018
Godzina wydarzenia: 18:00 - 19:00

Lokalizacja: Biłgoraj, BCK


Po drugiej stronie…to tytuł wystawy fotograficznej Marzeny Zawojskiej- Sobaszek, której wernisaż odbędzie się w następny piątek, 23 listopada, w galerii Biłgorajskiego Centrum Kultury. Start  o godz. 18.00, wstęp wolny!

 

Wystawa  „Po drugiej stronie…” przedstawia reportaże , które powstały podczas studiów autorki  w Szkole Filmowej w Łodzi. Inspiracją do powstania fotografii były miejsca trudnodostępne, do których ciężko wejść człowiekowi z „ulicy”-  środowiska zamknięte, mające swoje życie, określony plan dnia i zasady które obowiązują w danych miejscach. Dla człowieka z zewnątrz to inny świat i inna rzeczywistość…

- Reklama -

Wystawa czynna dla zwiedzających do 16 grudnia.

 

Marzena Zawojska- Sobaszek  urodziła się w 1982 roku w Biłgoraju. Na czas studiów przeniosła się do Krakowa. W 2007 roku uzyskała tytuł magistra sztuki Edukacji Artystycznej w zakresie w Sztuk Plastycznych na Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz obroniła pracę licencjacką z fotografii w Szkole Filmowej w Łodzi.

Wykładała fotografię reklamową w podyplomowym  studium UMCS w Lublinie oraz  fotografię w Szkole Sztuki i Projektowania w Lublinie.

Obecnie jest właścicielką studia fotograficznego Foto Zawojska w Biłgoraju . Do jej głównych zainteresowań należy fotografia kreacyjna i  fashion.  Zawodowo zajmuje się fotografią ślubną i portretową.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.