- Reklama -

- Reklama -

Warsztaty dla przyszłych rodziców

Data wydarzenia: 29/10/2019
Godzina wydarzenia: Całodniowe


ARION Szpitale sp. z o.o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju, ul. dr Pojaska 5 zaprasza PRZYSZŁYCH RODZICÓW ZAPRASZAMY NA DARMOWE WARSZTATY

29 października 2019

w godzinach  17:00 – 20:00

Uczymy  jak ratować życie.

- Reklama -

Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.

Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego według naszego autorskiego programu.
Poza warsztatem z pierwszej pomocy prowadzonym przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, na rodziców czeka też spotkanie z Ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”.

W trakcie warsztatu przyszli rodzice dowiedzą się jak wybrać bezpieczny fotelik dla swojego dziecka, jak prawidłowo go zamontować w samochodzie oraz jak zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

Wstęp na warsztaty jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc warunkiem udziału w spotkaniu jest wcześniejsza rejestracja:
Każda mama uczestnicząca w warsztatach otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha, który zawiera schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

Link do zapisów : https://bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty/szczegoly/835

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.