Moto Tech

- Reklama -

Spotkanie opłatkowe z kolęda

Data wydarzenia: 16/12/2018
Godzina wydarzenia: 17:00 - 19:00

- Reklama -

Lokalizacja: Biłgoraj, BCK


Chcesz posłuchać najpiękniejszych kolęd i znanych  christmas songs, aby wczuć się w klimat zbliżających się Świąt? A może brakuje Ci oryginalnych, ręcznie wykonanych świątecznych  ozdób i ciekawych upominków dla najbliższych. Jeżeli tak, koniecznie musisz przyjść na Jarmark Bożonarodzeniowy i Opłatkowe Spotkanie z Kolędą do BCK. Na oba wydarzenia zapraszamy 16 grudnia. Jarmark rusza już od godz. 11.00, początek koncertu o godz. 17.00. Wstęp wolny. Uwaga: podczas koncertu i jarmarku odbędzie się zbiórka karmy dla bezdomnych kotów!

 

W trzecią niedzielę grudnia wspaniała świąteczna atmosfera zagości także w Biłgorajskim Centrum Kultury. Specjalnie z okazji zbliżających się świąt odbędzie się bowiem Jarmark Bożonarodzeniowy  oraz Opłatkowe Spotkanie z Kolędą.

 

Na Jarmarku, który rozpocznie się przed południem, swoje produkty zaprezentuje ponad 20 wystawców. Na stoiskach pojawią się produkty związane ze zbliżającymi się Świętami: ozdoby choinkowe czy świąteczne, kartki, obrusy, pierniki. Wizyta na jarmarku, to świetna okazja do zakupu oryginalnych gwiazdkowych prezentów. 

 

Po południu wszystkich mieszkańców miasta zapraszamy do wspólnego kolędowania. Na biłgorajskiej scenie wystąpią zespoły skupione wokół BCK: Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio, Chór Męski Ziemi Biłgorajskiej „Echo”, Biłgorajska Kapela Podwórkowa „Wygibusy”, grupa wokalna „Pokolenia”, Klub Seniora „Złoty Wiek”, Klub Seniora „Złota Jesień” oraz wokalistki – Diana Kotuła i Kaja Peć. W wykonaniu artystów- amatorów będzie można usłyszeć piękne kolędy, pastorałki  oraz znane i lubiane na całym świecie christmas songs.

 

 

UWAGA: podczas koncertu i jarmarku odbędzie się zbiórka karmy dla bezdomnych kotów!

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.