Moto Tech

- Reklama -

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne „Wsparcie tworzenia sieci szkół ćwiczeń”

Data wydarzenia: 04/06/2018
Godzina wydarzenia: 10:00 - 13:30


Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło konkurs „Wsparcie tworzenia sieci szkół ćwiczeń”. Celem konkursu jest utworzenie w każdym województwie co najmniej dwóch szkół ćwiczeń, zgodnie z opracowanym „Modelem szkoły ćwiczeń”, a tym samym udzielenie wsparcia nauczycielom w zakresie prowadzenia skutecznych metod pracy, rozwijających kompetencje kluczowe uczniów. W ramach konkursu dofinansowanie otrzymają dwa projekty dla każdego z 16 województw.
Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z modelem szkoły ćwiczeń oraz omówienie kryteriów wyboru szkoły na szkołę ćwiczeń.
Spotkanie adresowane jest do pracowników placówek doskonalenia, poradni psychologiczno-pedagogicznych i bibliotek pedagogicznych, nauczycieli i dyrektorów szkół, organów prowadzących szkoły na terenie województwa lubelskiego.
Spotkanie odbędzie się w Szkole Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju w dniu 4 czerwca 2018 r. o godz. 10.00.

- Reklama -

Rejestracja na spotkanie:
Zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: http://scholar.org.pl/konsultacje

Ramowy program spotkania:
10.00-11.30 Obrady plenarne
11.30-12.00 Przerwa kawowa
12.00 -13.30 Wymiana doświadczeń i poznanie dobrych praktyk

Patronat honorowy – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Piotr Olszówka

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.