- Reklama -

- Reklama -

Otwarta sobota dla lekarzy w ZUS

Data wydarzenia: 13/10/2018
Godzina wydarzenia: Całodniowe

Lokalizacja: Biłgoraj


 

Wielkimi krokami zbliża się dzień, kiedy zielone druki zwolnień lekarskich odejdą w zapomnienie. Od grudnia lekarze będą wystawiać tylko elektroniczne zwolnienia. Dlatego Oddział ZUS w Biłgoraju zaprasza medyków do swoich placówek na indywidualne konsultacje – w sobotę, 13 października.

Tego dnia wszystkie placówki terenowe Oddziału ZUS w Biłgoraju będą otwarte od 9.00 do 13.00. Pracownicy instytucji zapewnią zainteresowanym przeszkolenie z obsługi elektronicznych zwolnień lekarskich. Lekarze będą mogli zarejestrować się w Platformie Usług Elektronicznych ZUS i pobrać na miejscu certyfikat służący do podpisywania e-zwolnień. Certyfikat przyda się lekarzowi także do podpisywania elektronicznych recept, skierowań i dokumentacji medycznej. Do rejestracji w PUE trzeba zabrać ze sobą dowód tożsamości, a do pobrania certyfikatu – przenośną pamięć USB.

- Reklama -

13 października z tej oferty będzie można skorzystać w placówkach ZUS w: Biłgoraju (przy ul. Krzeszowskiej 62a), Zamościu, Chełmie, Tomaszowie Lubelskim, Hrubieszowie, Krasnymstawie, Janowie Lubelskim i Włodawie.

Instytucja organizuje też grupowe szkolenia z e-zwolnień. Najbliższe odbędą się w Zamościu (9 października) i Chełmie (23 października). Harmonogram szkoleń na najbliższe miesiące można znaleźć na www.zus.pl.

 

Małgorzata Korba

regionalny rzecznik ZUS

w województwie lubelskim

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.