Muzyczne Andrzejki i promocja płyty

Data wydarzenia: 24/11/2018
Godzina wydarzenia: 15:00 - 17:00

Lokalizacja: Biłgoraj, BCK


W ostatnią sobotę listopada, 24 listopada, serdecznie zapraszamy na Muzyczne Andrzejki do BCK. W ten dzień na biłgorajskiej scenie odbędą się dwie premiery- po raz pierwszy usłyszymy utwory z najnowszej płyty Biłgorajskiej Kapeli Podwórkowej „Wygibusy”, po raz pierwszy na scenie BCK zaprezentują się także nowi członkowie biłgorajskiego Big Bandu. Koncert Big Bandu rozpocznie się o godz. 15.00, koncert promujący płytę Kapeli „Wygibusy” rozpocznie się o godz. 17.00. Wstęp na obydwa koncerty wolny!

Już o godz. 15.00 Big Band działający pod kierunkiem Czesława Pachuty wystąpi w nowym składzie, bowiem obok stałych członków bandu, na scenie będą mieli okazję po raz pierwszy zaprezentować się nowi członkowie grupy. Zespół zaprezentuje utwory wokalno- instrumentalne kompozytorów polskich i zagranicznych. Będzie można usłyszeć utwory m.in.:  Maryli Rodowicz, Kasi Kowalskiej, Krystyny Prońko, Hanny Banaszak, Ewy Bem, Michaela Bublé, Franka Sinatry, Wenga Boys, Toma Jonesa  czy  Big Brothers.

O godz. 17.00 odbędzie się premiera najnowszej płyty Biłgorajskiej Kapeli Podwórkowej „Wygibusy”. Płyta, na której znalazło się 11 utworów opracowanych przez Jana Szymaniaka zatytułowana została „Szmoncesy żydowskie”. „Szmoncesy żydowskie”, to utwory oparte na kawałach, dowcipach i anegdotach żydowskich oraz piosenki żydowskie utrzymane w żartobliwym stylu.  Część utworów została opracowana do znanych melodii.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.