- Reklama -

koncert Lubelskiej Federacji Bardów

Data wydarzenia: 16/02/2020
Godzina wydarzenia: 17:00 - 19:00


Nasze najlepsze – koncert Lubelskiej Federacji Bardów

16 lutego w Biłgorajskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert Lubelskiej Federacji Bardów, która wystąpi z programem „Nasze najlepsze”. Podczas koncertu usłyszymy wiele pięknych utworów, w tym te gorąco „bisowane” przez publiczność, własnego autorstwa grupy oraz z niewielką domieszką klasyki Leonarda Cohena, Boba Dylana czy Edwarda Stachury. Start koncertu o godz. 17.00, bilet 30 zł, rez. www.bck.lbl.pl

- Reklama -

Absolutnie topowa formacja w domenie piosenki literackiej, turystycznej, artystycznej, kabaretowej. Najbardziej energetyczny teatr piosenki. Grupa, która przełamała stereotyp niszowości,  występując przed wielotysięczną widownią Bieszczadzkich Aniołów w Cisnej, czy Stachuriady w Grochowicach. Ostatnio największa gwiazda takich festiwali jak YAPA w Łodzi, Bazuna, Kropka w Głuchołazach, Danielka w Ujsołach. Od 20 lat na scenie.

Rodowód bierze z Piwnicy pod Baranami. Stawia na wielkie głosy. Na tradycyjne, piękne melodie. Na dobrze zgrany chór. Emanuje żywiołowością i ogromną ilością pozytywnej energii, w której to kwestii jest dziś trudna do zastąpienia. Ma na koncie 12 płyt i mnóstwo koncertów w Polsce, w Europie, i w USA.

W roku jubileuszowym prezentuje utwory własnego autorstwa, najczęściej „bisowane” przez publiczność, z niewielką domieszką klasyki Leonarda Cohena, Boba Dylana i Edwarda Stachury. Koncert trwa ok. 90 minut, a ewentualnymi bisami zarządza publiczność.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.