- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Józefowski Rajd Rowerowy

- Reklama -

Data wydarzenia: 25/09/2021 - 26/09/2021
Godzina wydarzenia: Całodniowe

Lokalizacja: Józefów


uż w ten weekend odbędzie się „Józefowski Rajd Rowerowy”. Rajd wystartuje w sobotę o godzinie 1000 z rynku w Józefowie. Jest dwudniową imprezą rowerową turystyki kwalifikowanej o charakterze turystyczno-krajoznawczym. Trasy wycieczek rowerowych poprowadzone są z wykorzystaniem istniejących tras i szlaków rowerowych: „Centralnego Szlaku Rowerowego Roztocza”, „Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo”, „Szlaku Geoturystycznego Roztocza Środkowego”, „Trasy rowerowej Ziemi Józefowskiej na Roztoczu”, „Trasy rowerowej do Florianki” oraz innych szlaków turystycznych.
Uczestnicy rajdu, w ciągu dwóch dni, będą mieli do pokonania ok. 117 km – pierwszego dnia 60, drugiego – 57 km. W czasie rajdu prezentowana będzie historia niektórych wydarzeń na Roztoczu, obiekty przyrodniczo-kulturowe Roztocza oraz uczestnicy poznają lokalne produkty turystyczne.

- Reklama -

Organizatorem rajdu jest Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Rodzinie „Podaj Dłoń”, a jego wykonawcą, wybranym w ramach zapytania ofertowego, Stowarzyszenie Józefowska Kawaleria Rowerowa.
Rajd odbędzie się w ramach projektu grantowego realizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Nasze Roztocze” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Działanie 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, Poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.
Projekt przewidywał udział w rajdzie 100 osób i tyle jest już zgłoszonych, dlatego z ubolewaniem informujemy, że nie możemy przyjąć na rajd kolejnych chętnych.
Więcej informacji o rajdzie w aktualnościach na stronie www.jkr.org.pl

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.