Integracyjny Dzień Dziecka w Nadrzeczu

Data wydarzenia: 02/06/2018
Godzina wydarzenia: 13:00 - 16:00

Lokalizacja:


Zapraszamy do wspólnego spędzenia sobotniego popołudnia w Domu Służebnym Polskiej Sztuce Słowa Muzyki i Obrazu w Nadrzeczu k/Biłgoraja, Nadrzecze 7- 2 czerwca w godzinach 13.00-16.00.

Dzień dziecka, rozpocznie „Bajka o zaczarowanym smoku” – Lubelskiego Teatru Enigmatic z udziałem: Urszuli Kmity, Krzysztofa Mroza, Paweł Jamro i Łukasza Stępniaka Zapraszamy wszystkie Dzieci, te małe i te trochę większe do wspólnej zabawy. Pomożemy bohaterom widowiska znaleźć odpowiedzi na pytania: Dlaczego Baba – Jaga strzela z armatki do śliwek?, Czego pragną smoki?, Kto może zostać bohaterem? Kto i po co zamknął królewnę w wieży? Wspólnie znajdziemy sposób na odczarowanie smoka i szczęśliwe zakończenie.
Dodatkowo w programie m.in. gry i zabawy sprawnościowe, zagadki i konkursy, zabawki z balonów, nietypowe zawody sportowe, zabawy z chustą typu KLANZA. W czasie pobytu dzieci otrzymają nieodpłatnie poczęstunek.
W organizację imprezy zaangażowani są wolontariusze z „Klubu Wolontariusza” działającego przy Gimnazjum nr 2 w Biłgoraju pod kierunkiem P. Agnieszki Neuman – Lipińskiej oraz Fundacji Pomocy Dzieciom “Krzyk”.
Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów i darczyńców: firmie Ambra, oraz piekarniom: Zakład Młynarsko Piekarniczy – Józef Bryła, PPH Mars – Józef Borowiec Bryła oraz Piekarnia- Zenon Kotowski. Zadanie zostało dofinansowane przez Burmistrza Miasta Biłgoraj.
Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do spędzania z nami tego popołudnia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.