Holi Festiwal powraca do Biłgoraja

Data wydarzenia: 26/05/2018
Godzina wydarzenia: 15:00 - 20:00

Lokalizacja:


Największa ogólnopolska edycja imprez z kolorowymi proszkami powraca do Biłgoraja. Holi Festiwal odbędzie się już 26 maja na placu BCK. Start o godz. 16.00, wstęp wolny!

Sobota 26 maja – zapiszcie sobie tę datę w kalendarzach, bo ten dzień na długo pozostanie w Waszej pamięci. Na imprezie czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji: kolorowe PROSZKI HOLI – mamy aż 14 kolorów, najlepsi didżeje poprowadzą imprezę tak, abyście nie mieli czasu na odpoczynek, kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary, BAZOOKI CO2, strefa foodtruck`ów, dmuchańce, atrakcje dla dzieci

Poczuj magię kolorów holi! Obrzucaj się kolorowymi proszkami holi ze swoimi znajomymi. Baw się i tańcz przy muzyce najlepszych didżejów.

Zasada festiwalu jest prosta. O określonych godzinach wszyscy rzucają w górę proszki w kolorach tęczy. Przez cały czas gra didżej, aby uczestnicy mogli się bawić. Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana właśnie za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie” się nawzajem proszkami we wszystkich kolorach tęczy.

Ze względów bezpieczeństwa na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków!

NOWa pełni patronat medialny nad Festiwalem. Dla czytelników mamy konkurs. Do rozdania są proszki holi. Szczegóły na naszym profilu na Facebooku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.