„Gwałtu, co się dzieje!”

Data wydarzenia: 27/04/2019
Godzina wydarzenia: 20:00 - 22:00

Lokalizacja: Biłgoraj, BCK


Mamy dobrą wiadomość dla tych, którym nie udało się dostać biletów na premierowe spektakle „Gwałtu, co się dzieje!” Teatru Poezji i Piosenki BCK.  Spektakl będzie można jeszcze obejrzeć w ostatnią sobotę kwietnia, 27 kwietnia, o godz. 20.00. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie kina BCK. Rez.www.bck.lbl.pl.

Przypominamy. Premiera spektaklu miała miejsce 8 marca i od tamtej pory spektakl grany był jeszcze czterokrotnie, w tym jeden raz na wyjeździe, za każdym razem przerywany salwami śmiechu i nagradzany gromkimi brawami publiczności.

„Gwałtu, co się dzieje!” jest piątą z kolei premierą przygotowaną przez Teatr Poezji i Piosenki BCK, a pierwszą na kanwie komedii mistrza gatunku Aleksandra Fredry.

Tym razem na scenie BCK zobaczymy świat przewrócony „do góry nogami”, w którym mężczyźni występują w spódnicach, niańczą dzieci, dziergają na drutach. Kobiety natomiast przejmują władzę w mieście i obsadzają stanowiska.

Z tej zamiany ról wynika wiele śmiesznych sytuacji. Do tego dochodzą zabawne dialogi i nagłe zwroty akcji, które potęgują efekt farsy.

W biłgorajskim spektaklu na scenie pojawią się znani dobrze biłgorajskiej publiczności aktorzy- amatorzy: Sławomir Pluta, Adam Kozera, Dorota Balicka, Grzegorz Kubik, Elżbieta Kłosek, Piotr Bazan, Aneta Kwiatkowska, Piotr Hołowiński.

Obok nich  na scenie pojawi się także Katarzyna Daniłowicz, która po raz pierwszy ma okazję zagrać na scenie BCK.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.