- Reklama -

- Reklama -

Gorajskie Kolędowanie

Data wydarzenia: 26/01/2020
Godzina wydarzenia: 13:00

Lokalizacja: Goraj


XII Gminny Przegląd Form Artystycznych o Tematyce Bożonarodzenioweji Noworocznej

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dwunastym przeglądzie „Gorajskie Kolędowanie”.

- Reklama -

W 2020 roku Kolędowanie będzie miało formułę podobną jak w 2018 roku. Zapraszamy do prezentowania dwóch utworów muzycznych (jeden śpiewają występujący sami, drugi razem z publicznością) lub krótkich scenek teatralnych i widowisk słowno- muzycznych przedstawiających obrzędy i zwyczaje związane z okresem Bożego Narodzenia.

Grupy lub soliści, którzy zaprezentują utwory muzyczne są proszeni o podanie tytułów utworów na karcie zgłoszeniowej oraz o wybranie utworu, który będzie śpiewany wspólnie z publicznością.

W przeglądzie mogą uczestniczyć soliści, duety i grupy amatorskie z terenu gminy Goraj (bez ograniczeń wiekowych). Każdy kto chciałby się zaprezentować swoją twórczość będzie miał taką okazję 26 stycznia 2020 roku (tj. niedziela) o godz. 13.00.

W 2020 roku podobnie jak w ostatnich latach przegląd odbędzie się w Zespole Szkół w Goraju. Od 2021 roku przegląd będzie się odbywał w budynku Gminnego Ośrodka Kultury, w sali widowiskowej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia 2020 roku. Dla wszystkich uczestników przewidziane są drobne upominki oraz zostanie przygotowany kącik kawowy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.