- Reklama -

- Reklama -

Festiwal Fanfara 2021

- Reklama -

Data wydarzenia: 25/08/2021 - 29/08/2021
Godzina wydarzenia: Całodniowe

Lokalizacja: Chłopków


Festiwal Fanfara –muzyka tradycyjna Roztocza
25-29 sierpnia 2021
Chłopków, gm Frampol i okolice.
Na ostatni tydzień wakacji zapraszamy na kameralny, domowej roboty, festiwal tradycyjnej muzyki, śpiewu i tańca zachodniego Roztocza.
KONCERTY/POTAŃCÓWKI
27, 28, 29 sierpnia
Gramy hybrydowo: mobilnie z orkiestrowej Fury w okolicznych miejscowościach z finałem w remizie w Chłopkowie

- Reklama -

Do tańca zagrają Orkiestra Dęta ze Zdziłowic, Orkiestra Dęta z Goraja, Warszawsko-Lubelska Orkiestra Dęta, Kapela Bornego z Podzamcza, Kapela z Gisowa i inni
27.08 odbędzie się koncert promocyjny odnowionej encyklopedii muzykaroztocza.pl z udziałem międzypokoleniowej plejady śpiewaczek wykonujących zachodnioroztoczański repertuar.
WARSZTATY:
ŚPIEW
Czterodniowy cykl zajęć (25-28.08) poświęconych szerokiemu repertuarowi pieśni z okolic Frampola, Goraja, Szczebrzeszyna
Zajęcia w dwu grupach poprowadzą Agnieszka Szokaluk oraz śpiewaczki z zespołu Jarzębina z Kocudzy
DĘTE
Otwarte próby Warszawsko-Lubelskiej Orkiestry Dętej
Zapraszamy do dołączenia do otwartego składu orkiestry podczas tych kilku dni Fanfary! Razem pracować będziemy nad zupełnie nowymi-starymi utworami z tradycyjnego repertuaru tanecznego granego przez dawne orkiestry z tej części Roztocza. Rzecz przeznaczona dla osób grających już na instrumentach dętych (trąbce, klarnecie, flecie, saksofonie, sakshornie, puzonie, waltorni, tubie…) w stopniu przynajmniej średnio-zaawansowanym z nut lub ze słuchu.
ZAPISY
Szczegółowe informacje i cennik oraz formularz zgłoszeniowy pojawią się ok. 20 lipca.
Aby zagwarantować sobie błyskawiczną informacje o starcie zapisów prosimy o przesłanie najpiękniejszej fotografii lub rysunku przedstawiającego trąbę lub traktor w formie posta w tym wydarzeniu, wiadomości do profilu Muzyka Roztocza lub adres fanfarafestiwal@gmail.com.

Pokaż mniej

- Reklama -

Zostaw odpowiedź