Szkolenie język ang/niem/ros

Dni Biłgoraja 8- 10 czerwca – sprawdź atrakcje i program!

Data wydarzenia: 08/06/2018 - 10/06/2018
Godzina wydarzenia: 18:00 - 23:45

Lokalizacja:


Tegoroczne Dni Biłgoraja startują już w piątek i potrwają do niedzieli. W ciągu trzech dni organizatorzy zapraszają na: koncerty, turnieje, konkursy, gry, zabawy i inne atrakcje dla dzieci czy imprezy sportowe. Imprezą towarzyszącą dniom miasta będzie „Jarmark biłgorajski” z kramami w okolicach Biłgorajskiego Centrum Kultury. Gwiazdami tegorocznych dni miasta będą: zespół LemON, Robert Janowski, Goosbumps z Pawłem Skibą oraz Joe Cocker Project. Koncerty i główne atrakcje odbędą się na scenie letniej BCK. Oprócz licznych atrakcji nie obędzie się także bez utrudnień spowodowanych przeniesieniem imprezy do centrum miasta i zamknięciem ulic (szczegóły wkrótce).

Święto miasta startuje już w piątkowe popołudnie 8 czerwca. Właśnie w piątek na scenie letniej BCK w koncercie „Tańczący Biłgoraj” zaprezentują się zespoły Młodzieżowego Domu Kultury i Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Sobotnia impreza rozpocznie się o godz. 17.00 grami i zabawami dla najmłodszych.
O godz. 18.30 w koncercie zatytułowanym „Muzykujący Biłgoraj” zaprezentują się: zespoły MDK, BCK i Goście. Ok. godz. 21.00 serdecznie zapraszamy na koncert Joe Cocker Project z niezwykłym wokalistą Juanem Carlosem Cano.

Niedzielne obchody dni miasta rozpoczną się o godz. 15.00 Turniejem Rodzinnym- „Wymiatacze”, w którym o nagrodę główną ufundowaną przez Burmistrza Miasta Biłgoraj: I miejsce 1000zł, II miejsce 600zł, III miejsce 400zł oraz bony na sprzęt sportowy, będzie rywalizowało 6-8 drużyn. O godz. 19.00 na scenie pojawi się zespół Goosebumps z Pawłem Skibą . Ok. godz. 20.30 dla biłgorajskiej publiczności zaśpiewa Robert Janowski , zaś ok. godz. 22.00 zapraszamy na koncert zespołu LemON.

W sobotę od godz. 15.00, a w niedzielę od godz. 10.00 organizatorzy zapraszają także na „Jarmark biłgorajski”, który jest imprezą towarzyszącą „Dniom Biłgoraja”. Na jarmarku będzie można kupić m.in.: biżuterię, rękodzieło artystyczne, naturalne ozdoby i kwiaty, kosmetyki a także potrawy regionalne oraz inne smakołyki. Kramy usytuowane będą przy ul. Kościuszki w pobliżu BCK.

W ramach „Dni Biłgoraja 2018” odbędą się także imprezy sportowe w obiektach biłgorajskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (szczegóły www.osir.lbl.pl).

Serdecznie zapraszamy!!!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.