- Reklama -

Charytatywny maraton „Tańczymy dla Kubusia”

Data wydarzenia: 20/10/2018
Godzina wydarzenia: 16:00 - 19:00

Lokalizacja: Biłgoraj


- Reklama -

Już 20 października na hali OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W BIŁGORAJU odbędzie się charytatywny event taneczny mający na celu zbiórkę środków finansowych na leczenie ciężko chorego Kubusia z Biłgoraja.
Kubuś Pawęzka ur się w 33 tygodniu ciąży w wielowodziu z ogromnymi obrzękami. Nie oddychał, serce mu nie biło,miał wrodzone przepukliny, skoliozę, zwichnięte biodra,wadę stop,przykurcze w stawach,jest wiotki,miał zakażenie wewnątrzmaciczne,zapalenie płuc,dysplazje oskrzelowo- płucną, silny refluks,padaczkę lekooporną,bezdechy, wiotkie przegrody w serduszku,przecieki w sercu,niedomknięty bottal i przewód owalny,nawracające zachłystowe zapalenia płuc,problemy z wypróżnianiem,opóźniona mielinizacja w mózgu,zmiany w pniu mózgu….Kubuś ma ponad 11 miesięcy ale jego rozwój zatrzymał się na poziomie noworodka😥. Potrzebuje waszego wsparcia finansowego by móc się rehabilitować.
Mam wielką nadzieję że otworzycie swoje serca i wspomożecie naszą akcję. Przypominam że całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie chłopca. Wszyscy instruktorzy występują z dobroci serca:). I nawet jeśli nie lubicie ani tańca,ani Zumby,ani Salsation 😉 to zapraszamy serdecznie na trybuny;). Zabierzcie ze sobą rodzinę ,dzieciaki>>> niech się dzieje dobro:)
Do zobaczenia już za dwa tygodnie na hali OSiR Biłgoraj!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.