Biała Sobota w ZUS – dzień otwarty dla lekarzy

Data wydarzenia: 19/05/2018
Godzina wydarzenia: 09:00

Lokalizacja: ZUS, Biłgoraj


Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza lekarzy na nietypową „Białą Sobotę” do swoich placówek. Nietypową, bo dotyczącą elektronicznych zwolnień lekarskich. Biłgorajski ZUS będzie otwarty dla medyków 19 maja.

Od godziny 9.00 do 13.00 każdy lekarz będzie mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących e-zwolnień lekarskich. – Każdego zainteresowanego medyka przygotujemy kompleksowo do wystawiania elektronicznych zwolnień. Założymy mu profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS i pomożemy w uzyskaniu bezpłatnego certyfikatu ZUS, którym można podpisywać e-zwolnienia. Pokażemy jak prawidłowo wystawić elektroniczne zwolnienie, anulować je w przypadku pomyłki oraz jak zaktualizować dane lekarza w systemie – zachęca Ewa Węgrzyn z Oddziału ZUS w Biłgoraju.

Jeśli lekarz chciałby podczas konsultacji otrzymać certyfikat ZUS, powinien wziąć ze sobą pendrive albo laptopa z dostępem do internetu. Potrzebny będzie również dowód tożsamości.

W Biłgoraju „Biała Sobota” dla lekarzy odbędzie się w ZUS przy ul. Krzeszowskiej 62a, w sali obsługi klientów. Takie konsultacje organizują 19 maja wszystkie placówki Zakładu w województwie lubelskim.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.