- Reklama -

- Reklama -

Biała Sobota w ZUS – dzień otwarty dla lekarzy

Data wydarzenia: 19/05/2018
Godzina wydarzenia: 09:00

Lokalizacja: ZUS, Biłgoraj


Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza lekarzy na nietypową „Białą Sobotę” do swoich placówek. Nietypową, bo dotyczącą elektronicznych zwolnień lekarskich. Biłgorajski ZUS będzie otwarty dla medyków 19 maja.

- Reklama -

Od godziny 9.00 do 13.00 każdy lekarz będzie mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących e-zwolnień lekarskich. – Każdego zainteresowanego medyka przygotujemy kompleksowo do wystawiania elektronicznych zwolnień. Założymy mu profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS i pomożemy w uzyskaniu bezpłatnego certyfikatu ZUS, którym można podpisywać e-zwolnienia. Pokażemy jak prawidłowo wystawić elektroniczne zwolnienie, anulować je w przypadku pomyłki oraz jak zaktualizować dane lekarza w systemie – zachęca Ewa Węgrzyn z Oddziału ZUS w Biłgoraju.

Jeśli lekarz chciałby podczas konsultacji otrzymać certyfikat ZUS, powinien wziąć ze sobą pendrive albo laptopa z dostępem do internetu. Potrzebny będzie również dowód tożsamości.

W Biłgoraju „Biała Sobota” dla lekarzy odbędzie się w ZUS przy ul. Krzeszowskiej 62a, w sali obsługi klientów. Takie konsultacje organizują 19 maja wszystkie placówki Zakładu w województwie lubelskim.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.