- Reklama -

Animal Party połączony z Dniem Dziecka

Data wydarzenia: 03/06/2018
Godzina wydarzenia: 16:00 - 21:00

Lokalizacja: Biłgoraj, BCK


3 czerwca na placu Biłgorajskiego Centrum Kultury odbędzie się piknik rodzinny Animal Party, który już po raz drugi będzie połączony z Dniem Dziecka. Podczas imprezy odbędą się liczne konkursy i atrakcje dla dzieci, występy artystyczne oraz konkurencje z udziałem zwierząt. Początek pikniku o godz. 16.00, wstęp wolny! Organizatorem imprezy są: Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Podaj łapę”, Biłgorajskie Centrum Kultury i Urząd Miasta Biłgoraj.

W niedzielne popołudnie wszyscy sympatycy dobrej zabawy i rywalizacji w duchu fair play będą mogli wziąć udział w licznych zabawach. Dla dzieci, z okazji Dnia Dziecka, organizatorzy przewidzieli liczne konkursy z nagrodami.
Ci z Państwa, którzy na piknik przyjdą z pupilami będą mogli wziąć udział we wspólnych konkurencjach np. „wybór najzabawniej ubranego psa”, „najdłuższego psa”, „najkrótszego psa”, „najbardziej uśmiechniętego psa”. Także dla uczestników tych konkurencji organizatorzy przewidzieli nagrody. Zgłoszenia psów do poszczególnych konkurencji na miejscu w dniu imprezy.
*na teren imprezy wstęp maja psy posiadające aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie

- Reklama -

Sympatycy zwierząt będą mogli uczestniczyć także w pokazie posłuszeństwa psa policyjnego, pokazie strzyżenia psów oraz Pokazie Młodego Prezentera.

Tradycyjnie, podczas Animal Party, będą prowadzone liczne działania na rzecz pomocy bezdomnym zwierzętom, które będzie można wesprzeć chociażby poprzez udział w loterii fantowej (każdy los wygrywa). Środki zebrane z loterii wykorzystywane są przez członków BSOnZ „Podaj łapę” na zakup karmy dla bezdomnych psów i kotów.

Na placu BCK będzie także kącik adopcyjny, w którym zaprezentowane zostaną zwierzęta poszukujące domu.

Ideą pikniku jest: propagowanie rodzinnej zabawy oraz udziału w wydarzeniach kulturalnych, edukacja uczestników w kwestii właściwych postaw wobec zwierząt oraz pomoc potrzebującym zwierzętom z Biłgoraja i okolic.

Serdecznie zapraszamy!!!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.